Чому російські соцмережі треба було закрити ще 3 роки тому?

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 трав. 2017 16:51 #112722 від myron
Фігня це все! Де СБУ чи особливі відділи поліції і чим вони займалися? Треба було кордони берегти як зіницю ока ! На територіях України межуючи з іншими державами можна без проблем дивитися телеканали інших країн! А тут чий прокол? При умові що Українські канали показують зі снігом зате Раша показує без помарочки причому замість антени кусок дроту! І ще одне коли вимкнуть аналогове телебачення в Україні лишать лише цифрове то ті регіони які межують з рашою взагалі дивитимуться Росію. А російські канали глушить потрібно було! Чи вирішувати питання стосовно заниження потужності передавачів РФ! Хочуть посварити братські народи остаточно і навіки!!! Задумайтесь кому це вигідно? Як я завжди пишу колотять воду в супі!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 трав. 2017 21:15 #112726 від Повсталий з пекла

Віктор Мирончук --- пише: Фігня це все! Де СБУ чи особливі відділи поліції і чим вони займалися? Треба було кордони берегти як зіницю ока ! На територіях України межуючи з іншими державами можна без проблем дивитися телеканали інших країн! А тут чий прокол? При умові що Українські канали показують зі снігом зате Раша показує без помарочки причому замість антени кусок дроту! І ще одне коли вимкнуть аналогове телебачення в Україні лишать лише цифрове то ті регіони які межують з рашою взагалі дивитимуться Росію. А російські канали глушить потрібно було! Чи вирішувати питання стосовно заниження потужності передавачів РФ! Хочуть посварити братські народи остаточно і навіки!!! Задумайтесь кому це вигідно? Як я завжди пишу колотять воду в супі!

Хто свідомий ,той не буде дивитися!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 трав. 2017 14:32 #112745 від myron
Та хто там з них свідомий коли напротязі 10-ти літь дивилися а РФ вела пропаганду відносно України. Чий прокол? Ну місяць не буде vk чи однокласників! а далі поламають! Ще таке питання мені однаково що там прийняв уряд чи президент я гроші за послуги інтернета плачу? Право споживача враховується?? В столиці нічого не вимкнули все працює!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
22 трав. 2017 12:13 #112777 від GoBLin
Выключили те, кто захотел выключить или смог. Можно поменять на более лояльного/дырявого провайдера, который еще не заблокировал данные ресурсы и наслаждаться их использованием.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2017 14:47 #112787 від Dj Os

Paks пише: Выключили те, кто захотел выключить или смог. Можно поменять на более лояльного/дырявого провайдера, который еще не заблокировал данные ресурсы и наслаждаться их использованием.

А які провайдери ще не заблокували?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 трав. 2017 15:37 - 22 трав. 2017 15:48 #112789 від Anykey
Когда руки одновременно растут из Москвы и из жопы
А теперь немножко расследований.
Во всех соц.сетях и в сервисах гугла идёт активная реклама некоего браузера «freeu» со ссылкой на сайт freеu.zone (нарочно пишу с опечаткой). Таргетинг установлен на жителей Украины.
Сам сайтец выглядит симпатично-минималистично: ничего лишнего, только кнопка, позволяющая скачать заветный антизапретный браузер:
Я даже втайне порадовался хитрожопости и скорости отечественных разработчиков, которые быстренько решили таким нехитрым способом цапнуть себе хоть какой-то кусочек рынка, видимо, быстренько собрав на Chromium свой браузер.
Стало интересно, что же это за предприимчивые ребята. Контактной информации на сайте нет, что уже насторожило. Решил посмотреть whois домена (простыми словами — это сервис, позволяющий посмотреть, кем, или хотя бы где был зарегистрирован домен). И вот тут уже стало понятно, что не всё так просто:
Домен куплен у российского регистратора nic.ru. Ну, думаю, мало ли, может балбесы какие-то отечественные по давней привычке или со скидками в РФ домены покупают.
Решил посмотреть, где физически находится сервер, содержащий сайт. IP-адрес этой поделки следующий: 79.137.181.1
Быстрый поиск компаний под названием NESSLY HOLDINGS LIMITED показал, что это зарегистрированная в Кипре фирма, которая в 2012 году... приобрела 100% долю в уставном капитале ООО «Одноклассники» (по ссылке - разрешение российской антимонопольной службы), а потом через пару месяцев перепродал эту долю другому кипрскому офшору, ODNOKLASSNIKI HOLDINGS LIMITED.
И знаете, я не удивлён, что этот говнобраузер состряпан на скорую руку и тыкается за деньги во все рекламные щели. Но ведь чувакам из одноглазников было совсем несложно хотя бы попытаться спрятать концы в воду. А они этого не сделали.
Отсюда можно сделать два вывода. Первый — руки у одноглазников действительно растут из жопы. Второй — к потребителю своего "продукта" они (впрочем, это справедливо) относятся как к тупым баранам.
Я лишь хочу попросить вас не устанавливать первые попавшиеся приложения, расширения и браузеры, которые вам тычет реклама.
site.ua/paul.andreev/7542-kogda-ruki-odn...iz-moskvy-i-iz-jopy/
Останнє редагування: 22 трав. 2017 15:48 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2017 16:15 #112792 від Dj Os
А хтось ще реально ставить щось окрім хрому та опери?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2017 16:21 #112793 від Allisa
Не буду спорить по поводу правильности или не правильности блокировки, но для обычных пользователей нужно было бы дать какую нибудь отечественную альтернативу социальных сетей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2017 16:29 #112794 від Dj Os
Альтернатив навіть забагато, але кому вони потрібні? Якщо так кортить соціалочки, то гадаю і фейсбуку достатньо.
Ліпше би наші програмісти кинули сили не в копії ВК, а дійсно який новий продукт, який можна було би поширити на весь світ, а не лише Україну.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
22 трав. 2017 16:39 #112795 від GoBLin

О В Островський пише:

Paks пише: Выключили те, кто захотел выключить или смог. Можно поменять на более лояльного/дырявого провайдера, который еще не заблокировал данные ресурсы и наслаждаться их использованием.

А які провайдери ще не заблокували?


В Шеп уже все поблочили? в Киеве еще почти никто не заблокировал (по крайней мере у кого не спрашивал, у всех работает)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.314 секунд
0
репостів
0
репостів