Відповісти: Порошенко ввел в действие решение СНБО о запрете...

ПРИМІТКА: Ви публікуєте повідомлення як 'Гість', ви не можете редагувати повідомлення чи видаляти його
Будь ласка Увійти або Зареєструватися пропустити цей крок.

Ваша електронна адреса ніколи не відображатиметься на сайті.
X

Історія теми: Порошенко ввел в действие решение СНБО о запрете...

Макс. останніх показів 10 дописи - (Останній допис перший)

22 черв. 2017 16:08
Порошенко ввел в действие решение СНБО о запрете...

ВК та ОК теж тестують, ти був не одинокий в передбаченнях. Але я також гадаю, що в найближчому майбутньому заблокують ай пі проксі серверів або взагалі випиляють додатки з українских плей маркету та епл стору.

22 черв. 2017 15:56

Ну от, сталося те, про що я говорив раніше - нові версії мобільних додатків без проблем обходять блокування, без всяких танців з бубном.

Додаток "Яндекс.Карти" обійшов блокування і відновив роботу в мережах українських мобільних операторів. Однак доступ з браузерів – залишається недоступним.
Ресурс "Яндес.Карти" почали блокувати на території України після введення в дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Однокласники" та інших російських ресурсів на території України від 16 травня.
Вже 22 червня стало можливо користуватися додатком "Яндекс.Карти" можна через мобільний інтернет операторів "Київстар", Lifecell, Vodafone, оновивши додаток до останньої версії.
Раніше, 21 червня заборонена в Україні російська соцмережа "Одноклассники" також обійшла блокування на території України. Мобільний додаток соціальної мережі оновили і відтепер користувачі можуть спілкуватися без будь-який додаткових програм чи VPN.
В свою чергу, заборонена російська соціальна мережа "ВКонтакте" почала тестувати вбудований проксі в Android-додатку для українських користувачів. У деяких користувачів Android-додатки "ВКонтакте" версії 4.10.0 з'явилася функція проксі-сервера, за допомогою якої можна обходити блокування в Україні.

01 черв. 2017 20:33

olhavs пише: Все! ВОЛЯ вже заблокувала)

Заблокувала епічно:P

«Воля» заблокувала в окупованому Криму «Яндекс» і «ВКонтакте»
Провайдер виконав указ Порошенка і заблокував російські соцмережі на території Севастополя

У середу, 31 травня, вранці компанія «Воля», що працює в російському правовому полі на території окупованих Севастополя і Криму, виконала рішення президента України Петра Порошенка і заблокувала для своїх користувачів доступ до ресурсів «Яндекс», «Майл» і «ВКонтакте».

Про це повідомляють севастопольські ЗМІ.

Тисячі жителів Севастополя залишилися без доступу до електронної пошти, контактів у соціальних мережах, бізнес-можливостей і сервісів.

На сайті компанії опубліковано повідомлення українською мовою, де «шановна абонентам» пояснюється, що сталося.

01 черв. 2017 20:21

Все! ВОЛЯ вже заблокувала)

28 трав. 2017 12:48

Із крупняків здається лише воля і не заблокувала

28 трав. 2017 11:10

Три роки наважувалися на блокування, ще три роки ,поки все заблокують:lol:

28 трав. 2017 08:45

Блоковані лише мілкі кантори в промисловому маштабі немає блокувань! Я так розумію як блокувати то всім незалежно кому надається інтернет! От Вам і держава і закони! принципи старі Шо положено попу не положено дяку! В нас те саме!

27 трав. 2017 22:59

Значить пороха:lol:

27 трав. 2017 15:31

У нас в Шепетівці немає волі)) А взагалі за Волю в курсі, знайомі рівняни казали

27 трав. 2017 15:18

Орест пише:

olhavs пише:

О В Островський пише: Блоковано всім, це ще люди балуються різники впнами і анонімайзерами. Пару тижнів пограютсья та переберуться у фейсбук

Не всім. У мене, особисто, вконтакті фуричить.

Так,так ,так, а який провайдер?

ВОЛЯ.

Я думаю вже не фуричить :-)

Працює ще. за Однокласніків і Маіл ру не скажу, бо не юзаю, а Вконтакті робить.

Час відкриття сторінки: 0.173 секунд