Порошенко ввел в действие решение СНБО о запрете...

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 трав. 2017 15:24 #112670 від Anykey
Вже потроху з'їжджають,

В СБУ запевнили, що у них немає мети перевіряти і штрафувати бізнес за використання російської програми "1С". Санкції, введені рішенням РНБО і указом президента проти російських соцмереж і програм, насамперед, стосуються державних компаній. Про це в коментарі "Сегодня" заявила радник міністра фінансів України Олена Макеєва.
"Ці санкції, насамперед, стосуються держкомпаній. За словами СБУ майже всі держкомпанії користуються "1С". Це питання національної безпеки. Тому вони не повинні використовувати цей продукт. Стосовно бізнесу, це питання вже лежить в площині моральній. Тобто, це рішення і питання безпеки бізнесу, яку програмою він використовуватиме. Причому представники "1С" вчора заявили, що вони не зупинять обслуговування оновлення програмного забезпечення. Тобто, бізнес як працював на "1С", так і працюватиме. А ті, хто морально не можуть користуватися "1С", вони перейдуть на інші програмні продукти. Але насправді такі компанії це зробили ще два роки тому, які перейшли на інші продукти, тому що не хотіли користуватися російськими програмними продуктами", – сказала Макєєва.
Радник міністра додала, що в "1С" заявили про намір продовжувати обслуговування оновлення програмного забезпечення, але не продавати новий продукт. Тобто нові компанії, які сьогодні хочуть придбати новий продукт, цього зробити не зможуть.
"Тоді виникає запитання: чи купувати щось інше, альтернативи, напевно, є українські компанії, але вони точно не для мас-маркету, потрібно їх вивчати. Є дорогі продукти, як SAP, Microsoft Navision... І важко знайти бухгалтера, який працюватиме з цими програмами – це ще питання. Або користуватися аутсорсингом – компанія, яка надає бухгалтерські послуги, яка має це програмне забезпечення, – і взагалі не мати собі проблем. Але в СБУ, за словами Макєєвої, запевнили, що у них немає мети, перевіряти і штрафувати бізнес. "Бізнес повинен бути спокійний, а санкції стосуються саме держустанов, тому що це – питання національної безпеки", – додала екс-заступник голови Мінфіну.
РНБО і СБУ відомо, що російська компанія-розробник 1С, щоб уникнути санкцій, може перереєструватися в Україні, зазначила вона. "Дуже просто змінити власника, тому що санкції поширюються не на продукт, а на юр- і фізосіб. Тобто, змінюючи юрособу, можна уникнути санкцій. РНБО про це відомо, вони це відстежуватимуть і санкції можуть бути розширені", – підсумувала Олена Макєєва.

але з інтернетом будуть проблеми

Ряд дрібних і середніх операторів, які не можуть дозволити собі установку необхідного обладнання, можуть припинити роботу. Декому доведеться закуповувати трафік у великих гравців ринку. Інтернет-асоціація України прогнозує зростання тарифів операторів внаслідок впровадження механізму блокування доступу до російських сайтів, які потрапили під санкції. Про це журналістам на брифінгу розповів голова правління Інтернет-асоціації Олександр Федієнко. "Мені вчора ставили питання, чи будуть зменшені тарифи операторів через те, що російського контенту не стане. Але те обладнання, на якому працюють оператори, і те, яке вони мають закупити і встановити, воно ж не в гривнях коштує, воно коштує досить багато в доларах, і це валютна складова, яку оператори повинні будуть включити у свою мережу, щоб продовжити існувати", - заявив він. Читайте також "Елемент несподіванки": в РНБО пояснили, чому не попередили про блокування російських ресурсів Тому Федієнко вважає, що тарифи в результаті зростуть. Крім того, в асоціації вважають, що низка дрібних і середніх операторів, які не зможуть дозволити собі установку необхідного обладнання або повністю припинять роботу, або будуть змушені закуповувати трафік у великих гравців ринку, що, у свою чергу, збільшить вартість їх послуг.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
17 трав. 2017 16:29 #112671 від GoBLin
И снова страдает мелкий и средний бизнес))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 трав. 2017 00:11 #112711 від Dj Os
Ось таке у мене. Що у ваших провайдерів?
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 трав. 2017 00:39 #112714 від Dred
і що характерно, ніякого часу на перенос данних ніхто не надав. вирішили - закрили. в мене пошта була на яндексі, там майже всі мої аккаунти, і як тепер жити далі?

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 трав. 2017 14:48 #112720 від Dj Os
Як тільки оголосили про заборону, зробив переадресацію на гмейл. Ніяких проблем не виникло

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 трав. 2017 21:21 #112727 від Повсталий з пекла
Чому білоруси, росіяни не реєструються на українських сайтах, а українці мільйонами на російських!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 трав. 2017 21:54 #112730 від Старик Хотабыч
А є якісь українські аналоги заборонених російських сайтів?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 трав. 2017 21:57 #112731 від Dj Os
Вони то є, але всі слабенькі, як в плані потужності так і функціоналу. Більшість навіть наша система взуває shepetivka.com.ua/soc.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 трав. 2017 22:04 #112732 від Повсталий з пекла

S пише: А є якісь українські аналоги заборонених російських сайтів?

зареєстрований вже давно на - Друзі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 трав. 2017 22:06 #112733 від Повсталий з пекла

О В Островський пише: Вони то є, але всі слабенькі, як в плані потужності так і функціоналу. Більшість навіть наша система взуває shepetivka.com.ua/soc.html

Чому б тоді вам не взятися за розробку аналогу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.207 секунд
0
репостів
0
репостів