Фринет

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 груд. 2016 02:30 #110190 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Фринет

Про чутки - на мене натякаєш, Шерлок? До речі, детективе, погортай його стрічку, побачиш за кого він НЕ топить.

А тобі лише натяки та теорії заговору, детективе. Ти просто відповісти на питання не можеш

Проблеми з арифметикою? Ти ж в курсі кількості їхньої абонбази. Реальні цифри називати не маю ні морального (перед Колесниками) ні професйного права. Одним словом? - Ні.

От тепер ми це перевіримо. Цифри Колесника знаю, ваші свіжі теж дістати не проблема.

120k => 30k => зависимо цифру до, припустимо, 10к. Відчуваєш різницю? Національний - регіональний - місцевий. Як казав один класик: "Шо не ясно?". Чи з логікою теж проблеми?

Я бачу декому треба взяти до рука тлумачного словника і прочитати значення слова "регіональний". Зроблю спойлер - показники кількісті будь чого не мають до цього значення жодного відношення.

А ти поводишся як теля, що побачило червону ганчірку. "Вайнет місцевий провайдер"

Знову пересмикуєш, збрехав вуйко про інше, але мені вже надоїло ходити по колу, тим паче терпіти образи на свою адресу. Я бачу що поливати лайном це у вас корпоративна фішка, ок, ваше право. Але цього на цьому форумі більше не буде. Тему закриваю, в інформаційному полі нашого сайту не буде тепер жодної згадки про вашого провайдера. Подякуйте завзятим агітаторам та працівникам фрінету, вони у нас потужні і великі, обійдуться і без нас.
А раз я такий заангажований, то ось вам посилання на тарифи вайнету winet.com.ua/sh_price
Перегляньте їх запитайте себе чи потрібні ван подачки у вигляді бонусів і знижок на підключку. Бо за підключку ви платите лише раз, а абонплату щомісяця впродовж років.
Хлопці просто працюють, а не розпинаються на форумах про своє "велічіє".
Тема заблокована.
  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
07 лип. 2017 15:08 #113556 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Провайдер
подключился неделю назад к провайдеру, который здесь упоминается под таким вот ***** названием))
Ну что сказать? Если в поддержку Укртелекома я звонил крайний раз 3 года назад, то в этот за неделю уже раз 10. Постоянно какие то обрывы, сбои... Долгих простоев не было, но мне нужен инет все 24 часа в сутки. Телефон поддержки не бесплатен. Денег за подключение сняли тоже не мало. Херня короче а не услуга.
Звонил перед этим в x-citi спрашивал не думают ли они подключать мой район (пересечение Зализнычной и Героев НС) тоже ноют, что мало мол клиентов там. Значит оптику конкурентам тащить к нам все таки выгода есть, а для X-Citi нет, клоуны.
Тема заблокована.
  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
27 лип. 2017 17:31 #113984 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Провайдер
Я жаловался на ****** недели три назад. Однако с тех пор ни одного разрыва не было. Видимо просто в неудачный момент я подключился. Если так будет с несколько месяцев то ребята в моих глазах реабилитируются полностью.
Не отказался я пока и от Укртелекома - эти хоть и не радуют скоростью, но коннект ко мне стабилен очень и очень.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.114 секунд
0
репостів
0
репостів