Провайдер

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 січ. 2016 12:20 #104646 від Dentist
Провайдер був створений Dentist
Сьогодні вирішив змінити провайдера. з 2011 року в мене був Київстар. Коли грався в цяцьки то ввечері взагалі кожні 5-10хв точно були втрата пакетів, інколи і раз на 1хв. Це не могло не дратувати. Зараз на цяцьки мало звертаю увагу, але проблеми лишились і це харить. Плачу 100грн за 50мб (+100 бонусних, якими майже не користуюсь). Знаю що на мій будинок (32 квартири) 16 точно користуються послугою дом. інет. від київстару. Чому ввечері і є оці "лаги". От і думаю якого провайдера обрати, на думці поки х-сіті. На роботі майже ніяких проблем, але за ті самі кошти я візьму собі 100мб + персональний ІП (що зараз мені треба). Що думаєте з цього приводу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 січ. 2016 13:05 #104647 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Провайдер
У мене немає жодного знайомоно на ікс сіті, тому про них нічого сказати не можу. Домтелеком хороший по тарифам і послугам, якість не гірша за інших.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 січ. 2016 15:03 #104651 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Провайдер
В мене домтелеком. Останнім часом також думаю про зміну провайдера. Не влаштовує, в основному, підтримка. При будь-якій технічній проблемі одразу переводять стрілки на абонента: "віруси", "криві руки", "вінда глючить", і "з нашої сторони все нормально". Буває, пропадає інтернет, коли в якомусь сегменті мережі виключають світло, причому підтримка "нічого не знає". Не скажу, що таке буває дуже часто, але "осадочок" залишається. Були проблеми з фіксованим IP - сильно різалась швидкість на прийом. Плюс з першого лютого тарифи піднімають. Також подумую про х-city, але інформації 0.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 січ. 2016 16:24 #104654 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Провайдер
Ну з 2013 року на роботі то х-сіті, проблеми з пінгом не зустрічав, вимкнення лише на рівні світла в будинку. Рідко коли бувають тех. роботи. Техпідтримка 24/7, поки влаштовує, тому і подумаю в їх сторну. але і немає толком що ще вибирати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
21 січ. 2016 16:26 #104655 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Провайдер
х-city - сиділи ( перейшли з interlink(domtelecom))на порпередній роботі, там працював інженер Роман, глюки і збої були десь раз в три - чотири місяці, і вирішувалися досить швидко(від 30 хвилин до години, і один раз пів дня коли обірвали кабель), Стосовно domtelecom - то якщо хочеться маятися з проблемами і вислуховувати, що інтернет не працює бо проблема на Вашій стороні, а якщо у тебе роутер то навіть слухати не будуть відразу кивають на нього. Дома сиджу на Київстарі але враховуючи їхні ціни буду з нього спригувати і напевно на х-city

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 січ. 2016 21:40 #104659 від Nikolai-I-Nastya-Slobodenuk-vkontakte
Відповідь від Nikolai-I-Nastya-Slobodenuk-vkontakte у темі Провайдер
Який краще провести інтернет в с.Красносілку,інтеретелеком з їхніми цінами та трафіком не влаштовують)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 січ. 2016 23:26 #104660 від RuslanUA
Відповідь від RuslanUA у темі Провайдер
Из проводных операторов пока X-CITY вне конкуренции. Перепробовал всяких и разных.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
21 січ. 2016 23:31 #104661 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Провайдер

Dentist пише: Сьогодні вирішив змінити провайдера. з 2011 року в мене був Київстар. Коли грався в цяцьки то ввечері взагалі кожні 5-10хв точно були втрата пакетів, інколи і раз на 1хв. Це не могло не дратувати. Зараз на цяцьки мало звертаю увагу, але проблеми лишились і це харить. Плачу 100грн за 50мб (+100 бонусних, якими майже не користуюсь). Знаю що на мій будинок (32 квартири) 16 точно користуються послугою дом. інет. від київстару. Чому ввечері і є оці "лаги". От і думаю якого провайдера обрати, на думці поки х-сіті. На роботі майже ніяких проблем, але за ті самі кошти я візьму собі 100мб + персональний ІП (що зараз мені треба). Що думаєте з цього приводу?


Мб с модемом что? Похожая проблема была, смена роутера решила все проблемы

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 січ. 2016 23:37 #104662 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Провайдер

Плюс з першого лютого тарифи піднімають

А з цього місця можна подетальніше? Бо я шось оце глянув їх таблицю www.domtele.com/uploads/docs/news/2016/uzru.pdf
І у мене і так уже кілька місяців їх новий тариф. І я на сказав би що я більше став платити, навпаки. Чи я щось неправильно зрозумів?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2016 08:25 #104663 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Провайдер

Островський О.В. пише:

Плюс з першого лютого тарифи піднімають

А з цього місця можна подетальніше? Бо я шось оце глянув їх таблицю www.domtele.com/uploads/docs/news/2016/uzru.pdf
І у мене і так уже кілька місяців їх новий тариф. І я на сказав би що я більше став платити, навпаки. Чи я щось неправильно зрозумів?

Так, саме то цій таблиці і пішло підвищення. Наприклад, в мене був Ритм 40 М за 75 грн, а стане Стандарт 60 М за 89 грн.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.239 секунд
0
репостів
0
репостів