Невеличкий інтернет експеримент

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 серп. 2014 11:45 #92832 від Dentist
Після цієї теми вирішив собі поставити цей додаток. Загалом хороша штука, але саме на цьому форумі був виявлений баг. Не коректно відкривались додані фотографії. Виявилось що адблок блокував фотографії, коли вимкнув, стало все нормально. Зробив на цьому сайті виключення для додатку.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
20 груд. 2014 15:43 - 20 груд. 2014 15:49 #95047 від GoBLin

Dj Os пише: Эвген, я "розпинаюся" тут тому що такі як ти не розуміють, що з вашими підходами сайти немає сенсу підтримувати. Весь інтернет буде лише в корпоративних сайтах, без ютубу, без соціалочок і тд. Ти ж не жертвуєш кошти сайтам, то дай їм хоч на рекламі заробити. Я зараз не про свої сайти говорю, проблема значно глобальніша. Рано чи пізно дойде до того, що таких пасажирів з адблоком будуть просто блокувати щоб ця зараза більше не поширювалась.


Странная позиция, давайте г-ном завалим весь сайт и будем радоваться тому. Видел кучу крупных порталов где 1-2 банера аккуратно вмещенных и прекрасно работают как с адблоком, так и без него. И глаз не напрягает и мб чего приносит полезного создателям.

Кроме рекламы больше нету способов монетизации сайта/форума? Вот на Киевском форуме вообще за посты платят каждому форумчанин, интересно, с чего монетизация?
давайте сейчас еще начнем мобильные приложения заваливать рекламой. Может разработчикам приложений тоже каждых 5 минут делать вставку с рекламой, как по телеку, ото все счастливы будут?

Адблоком начал пользоваться после того, как эта реклама превратилась в нашествие, из-за которого сайты начинают грузится в 2-3 раза медленнее либо которая начинает баннерами закидать и кнопки блокировать.

P.S. С удовольствием заплачу пару $$ за кнопочку, которая для моего аккаунта отрубит нафиг всю рекламу, все банеры и всю ересь, что бы отображался лишь чистый форум на весь экран монитора.
Останнє редагування: 20 груд. 2014 15:49 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 груд. 2014 16:23 #95050 від Dj Os
Ти хочеш сказати, що на цьому сайті банера неакуратно поміщені і заважають? - Навряд чи, але тим не менш адблок блокує їх на ура.
Окрім реклами є способи монетизації: заказні матеріали, донат і меценати. Донатити окрім тебе ще ніхто не визивався, меценатів і близько не видно, то що будем розміщувати заказуху і втоптувати місто в ще більше багно?
Я адблоком не користуюсь взагалі і не відчуваю якогось дискомфорту, бо відвідую сайти, де не зловживають рекламою. Рекламою у нас словживають або варезники, або торенти, або сайти для дорослих. То може не варто їх просто відвідувати?
Якби кожен читач цього сайту платив хоча б 10 грн в місяць, то за рекламу можна було б забути назавжди.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
20 груд. 2014 22:22 #95059 від GoBLin

Dj Os пише: Ти хочеш сказати, що на цьому сайті банера неакуратно поміщені і заважають? - Навряд чи, але тим не менш адблок блокує їх на ура.
Окрім реклами є способи монетизації: заказні матеріали, донат і меценати. Донатити окрім тебе ще ніхто не визивався, меценатів і близько не видно, то що будем розміщувати заказуху і втоптувати місто в ще більше багно?
Я адблоком не користуюсь взагалі і не відчуваю якогось дискомфорту, бо відвідую сайти, де не зловживають рекламою. Рекламою у нас словживають або варезники, або торенти, або сайти для дорослих. То може не варто їх просто відвідувати?
Якби кожен читач цього сайту платив хоча б 10 грн в місяць, то за рекламу можна було б забути назавжди.


Мое время стоит денег и тратить его на поиск сайтов без рекламмы у меня желания нет. Ты решил проблемму ограничив себя. Я же себя ограничивать не люблю и пользуюсь любыми полезными мне ресурсами. А адблок даже гугл отказалась блочить в своем браузере, думаю не даром.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 груд. 2014 23:50 #95066 від Dj Os

Мое время стоит денег и тратить его на поиск сайтов без рекламмы у меня желания нет. Ты решил проблемму ограничив себя. Я же себя ограничивать не люблю и пользуюсь любыми полезными мне ресурсами.

Повір, не витрачав час на пошуки ресурсів і нічим себе не обмежував.

А адблок даже гугл отказалась блочить в своем браузере, думаю не даром.

А тут не все так просто. Скажу більше, гугл навіть доплачує адблоку щоб він їх рекламу не блочив.
Прикол в тому, що ними гугл грає на винищення конкурентів. Коли пройде точка неповернення, тоді і бабло перестануть давати і випилять взагалі їх із стору.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2015 16:28 #98236 від Dj Os
На нашому сайті вже кілька тижнів діє заборона адблоку. Цікаво чому крім кредита ніхто не жалівся?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2015 22:47 #98252 від 259051213422@odnoklassniki.com
Просто реклами не так багато, спойлери фіксовані - воно майже і непомітно. Я тоже напрягся зразу, уже збирався філософію розвести, але потім дивлюсь - нормально, нічого й не заважає. Не знаю, правда, як на мобільних пристроях.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2015 22:58 #98254 від Dj Os
Там те ж все норм, реклама адаптується під мобільні пристрої.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 трав. 2015 08:40 #98295 від Dred
Ну не сильно то і адаптується. Верхній банер, наприклад, виходить за межі екрану, і тим створює дискомфорт при читанні форуму в вертикальному положенні, то му що текст робить по прикладу банера.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 трав. 2015 12:01 #98305 від Dj Os

Dred пише: Ну не сильно то і адаптується. Верхній банер, наприклад, виходить за межі екрану, і тим створює дискомфорт при читанні форуму в вертикальному положенні, то му що текст робить по прикладу банера.

Раніше адаптувався, зараз на сайті змінили систему управління рекламою, тому поки що не адаптується.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.192 секунд
0
репостів
0
репостів