Офіційний сайт міста і його дискредитація

  • Novaya
  • Novaya аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
30 жовт. 2017 08:30 - 30 жовт. 2017 08:33 #115156 від Novaya

О В Островський пише: [quote="Іван
Вам не набридло себе ідіотом виставляти? Розумна людина якщо чогось чогось не знає, то краще промовчить, але це не про вас.


Доброго ранку моїй рідній Шепетівці і шепетівчанам!
Звертаюсь до шановних форумчан - DENTIST, ІВАНа, ВІКТОРа МІРОНЧУКа, 333, DIDA PANASA, ІГОРА МИКОЛАЙОВИЧА, ШЕПЕТІВЧАНИНА, TS, LuKA, ANYKEYa і всіх інших поважних відвідувачів нашого міського сайту!
Скажіть відверто, Вам не набридло вислуховувати хамські образи і приниження за свою позицію від нашого беспардонного "світоча" МІСЬКОГО САЙТУ О. В ОСТРОВСЬКОГО?
Декілька раз при обговореннях намагалась довести нашому адміну, що не можна так вести себе з людьми, треба поважати думку кожного, вести себе толерантно.
Якщо цей сайт ПРИВАТНИЙ, живе за рахунок реклами і ім"я ХАЗЯЇНА , звертаю увагу, МІСЬКОГО сайту, засекречено і його можливо нам ДІЗНАТИСЬ тільки за допомогою СБУ і ЦРУ, то з"являється думка, що і його влаштовує така його поведінка.
Однак, я не можу змиритись з тим, що така поведінка АДМІНА дискредитує наш міський сайт, саме місто і всіх шепетівчан. Сайт відвідують не лише в Україні, а і далеко за її межами, і дуже багатьох відвідувачів вражає такий спосіб спілкування ОФІЦІЙНОЮ особою сайту з людьми. І якщо, можливо, нашого мера, до якого я зверталась по цих питанях, це влаштовує, то особисто я проти звинувачень, образ, принижень людської гідності з боку таких особистостей. З найколоритнішими перлами пана Островського можна познайомитись на форумі і в багатьох інших темах. Ваша думка, шановні, з цього приводу?
Останнє редагування: 30 жовт. 2017 08:33 ким Novaya.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 жовт. 2017 08:46 #115158 від Anykey
Та які там образи, Ірино? Собака (а вірніше), собачка, гавкає, а караван іде.:) А от на рахунок придання приватному сайту якось офіціозу з мовчазної згоди міської ради, то це, звісно, перебор.
Ці користувачі подякували: Novaya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 жовт. 2017 11:53 #115159 від Sposterigach
Ірино, можливо ви в дечому праві... певно, мякше треба тут одне до одного писати, культурніше...
Проте, на мій погляд, цей сайт - найкраща ділянка в інтернеті, де йдеться про Шепетівщину. Тут ніхто нікого не цензурує.
Ці користувачі подякували: Dj Os, IhorMykolaiovych, Novaya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 жовт. 2017 11:56 #115160 від Sposterigach
Бо не секрет, що низка офіційних сайтів, сайтів ЗМІ дуже сильно "заточені" під точку зору їхніх володарів.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 жовт. 2017 14:00 #115161 від
IRUNA - провокатор з енергоінвеста???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 жовт. 2017 20:22 #115167 від myron
Я підтримую думку ANIKEYA! Я якщо чесно вже звик до всього цього, що тут робиться! Але приємно одне що цей сайт читають і питання які ми висвітлюєм розглядаються в міських колуарах!!!!!! Якщо не буде ніякої критики - не буде ніяких дій! Всіх все влаштовує!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 жовт. 2017 22:02 - 30 жовт. 2017 22:02 #115170 від Dj Os
Я поважаю думки інших, але я не поважаю відвертої брехні і спроб причесати реальність під свої особисті уподобання. І якщо хтось пише відверту дурницю, то я на це завжди вказуватиму, які би це бурхливі емоції у декого не викликало.

Навіть взяти цей конкретний випадок, який ви навели. Іван вчергове збрехав, на цей раз щодо депутатства Йожикова. Я це довів простим посиланням. Адекватна людина б вибачилась і визначала свою помилку, але ж ні, ми знову починаємо ображатись як малі діти.

Зауважте, я нікого не баню і не видаляю пости, хоча маю на це право. Я тут з вами спілкуюсь на рівних, а ви замість того щоб аргументовано вести дискусію і спростовувати мої слова, якщо вони не відповідають дійсності, розпочинаєте якусь агітацію.

Я це роблю не тому, що мені це приємно, я це роблю, бо ось такі прояви ідіотизму приводять до того, що люди починають жити у своєму вигаданому світі.

Саме тоді вами починають користуватись такі популісти як Пустовойт. Йому байдуже наскільки велика і переконлива буде його брехня, головне щоб вона співпадала з вашими особистими стереотипами та переконаннями. Правда рідко коли буває солодкою, але в брехні жити добре ще ніхто не зміг.

Якщо людина поводить себе як паталогічний ідіот, то на це треба вказувати інакше стан буде лише погіршуватись. Я визнаю, що веду себе дещо зухвало, але у мене немає часу та бажання з вами сюсюкатись.

Сайт відвідують не лише в Україні, а і далеко за її межами, і дуже багатьох відвідувачів вражає такий спосіб спілкування ОФІЦІЙНОЮ особою сайту з людьми. І якщо, можливо, нашого мера, до якого я зверталась по цих питанях, це влаштовує, то особисто я проти звинувачень, образ, принижень людської гідності з боку таких особистостей.

А це вже реально смішно:lol: І що вам мер сказав?

Та які там образи, Ірино? Собака (а вірніше), собачка, гавкає, а караван іде.:)

Погоджуюсь з тобою. Ваш гавкіт мене лише забавляє.:)
Останнє редагування: 30 жовт. 2017 22:02 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 жовт. 2017 22:38 #115175 від IhorMykolaiovych

Спостерігач пише: Ірино, можливо ви в дечому праві... певно, мякше треба тут одне до одного писати, культурніше..

.
До речі на цьому форумі ще й дуже поважне спілкування, майже завжди ;)

Спостерігач пише: цей сайт - найкраща ділянка в інтернеті, де йдеться про Шепетівщину. Тут ніхто нікого не цензурує.


Та і виглядає набагато привабливіше, і навіть юзабілі краще ніж у ради чи обл. адм. (взагалі древні сайти)


А ОВО має свою думку ось і висловлює її, а якщо і принижує чиюсь гідність то саме форум не місце для вирішення цієї проблеми.

не втягуйте мене, будь ласка, до інтриг та розслідувань :-)
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 жовт. 2017 22:57 - 30 жовт. 2017 22:58 #115176 від Іван
[quote="

Навіть взяти цей конкретний випадок, який ви навели. Іван вчергове збрехав, на цей раз щодо депутатства Йожикова. Я це довів простим посиланням. Адекватна людина б вибачилась і визначала свою помилкуні, ми знову починаємо ображатись як малі діти.

Зауважте, я нікого не баню і не видаляю пости, хоча маю на це право. Я тут з вами спілкуюсь на рівних, а ви замість того щоб аргументовано вести дискусію і спростовувати мої слова, якщо вони не відповідають дійсності, розпочинаєте якусь агітацію.
Якщо людина поводить себе як паталогічний ідіот, то на це треба вказувати інакше стан буде лише погіршуватись. Я визнаю, що веду себе дещо зухвало, але у мене немає часу та бажання з вами сюсюкатись.


Шановний Пан, про депутатство вашого йожа я не вказував. Раз людина розбудовується, то без депутатів тут не обійшлося. Роз'яснив спеціально для вас .
Я вам неодноразово теж тут робив зауваження , щодо обсирання форумчан ,але ж ви ніяк не каєтеся.
Комуну розводите. А з приводу блокувань, то ви вже тут не брешіть. Давно блокували??
Останнє редагування: 30 жовт. 2017 22:58 ким Іван.
Ці користувачі подякували: Novaya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 жовт. 2017 22:57 #115177 від либерман

IRUNA пише:

О В Островський пише: [quote="Іван
Вам не набридло себе ідіотом виставляти? Розумна людина якщо чогось чогось не знає, то краще промовчить, але це не про вас.


Доброго ранку моїй рідній Шепетівці і шепетівчанам!
Звертаюсь до шановних форумчан - DENTIST, ІВАНа, ВІКТОРа МІРОНЧУКа, 333, DIDA PANASA, ІГОРА МИКОЛАЙОВИЧА, ШЕПЕТІВЧАНИНА, TS, LuKA, ANYKEYa і всіх інших поважних відвідувачів нашого міського сайту!
Скажіть відверто, Вам не набридло вислуховувати хамські образи і приниження за свою позицію від нашого беспардонного "світоча" МІСЬКОГО САЙТУ О. В ОСТРОВСЬКОГО?
Декілька раз при обговореннях намагалась довести нашому адміну, що не можна так вести себе з людьми, треба поважати думку кожного, вести себе толерантно.
Якщо цей сайт ПРИВАТНИЙ, живе за рахунок реклами і ім"я ХАЗЯЇНА , звертаю увагу, МІСЬКОГО сайту, засекречено і його можливо нам ДІЗНАТИСЬ тільки за допомогою СБУ і ЦРУ, то з"являється думка, що і його влаштовує така його поведінка.
Однак, я не можу змиритись з тим, що така поведінка АДМІНА дискредитує наш міський сайт, саме місто і всіх шепетівчан. Сайт відвідують не лише в Україні, а і далеко за її межами, і дуже багатьох відвідувачів вражає такий спосіб спілкування ОФІЦІЙНОЮ особою сайту з людьми. І якщо, можливо, нашого мера, до якого я зверталась по цих питанях, це влаштовує, то особисто я проти звинувачень, образ, принижень людської гідності з боку таких особистостей. З найколоритнішими перлами пана Островського можна познайомитись на форумі і в багатьох інших темах. Ваша думка, шановні, з цього приводу?

Я з вами не згодний! Мжливо пан Островський місцями перегинає палицю, але в цілому я підтримую його позицію та неупередженість
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.146 секунд
0
репостів
0
репостів