Цензура на форумі!!

  • wentel
  • wentel аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 трав. 2017 09:02 - 17 трав. 2017 09:03 #112660 від wentel
Цензура на форумі!! був створений wentel
Вчора ввечері було заблоковано одного з активістів нашого з вами форуму безпідставно! Схоже що модератору можна вести теми з різних ракурсів та шуткувати про все і всіх а от користувачам зась! Розблокуйте Івана підстав для блокування не було!!!
Останнє редагування: 17 трав. 2017 09:03 ким wentel.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 трав. 2017 09:19 #112662 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Цензура на форумі!!
Я, чесно кажучи, також не "вкурив", за що саме заблоковано. Можна розшифрувати причину, з посиланнями на Правила?
Тема заблокована.
  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
17 трав. 2017 10:51 #112663 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Цензура на форумі!!
+1
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 трав. 2017 19:57 #112672 від
Уважаемые пользователи форума!!!
Судя с позиции Островского, которую он занимает на этом форуме, позволяя себе банить всех кто не в ту дудку с ним дуют и удалять невольные темы ,можна сделать вывод,что ничем от предыдущего работника, которому он посвятил целую колонку рекламы с названием : " На злодею шапка горит" - он не отличается!
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 трав. 2017 22:44 #112674 від Dj Os
Мітингу з прапорами ще не було? :-)
Все до банального просто, я попередив, що ще один пост з безпідставним обливанням лайном і в бан, Віктору дійшло, Івану очевидно ні. Посидить в місяць в бані, нічого страшного не сталось.
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 трав. 2017 23:03 #112675 від
Это имеется ввиду не поливать грязью местную власть указывая им на ихние ошибки?
А какой смысл существования этого форума тогда???
Нашлось полтора человека из тысяч зарегистрированных, которые начали поднимать действительно важные вопросы для города и тех давайте забаним! Вот это по нашему!
А й да молодцы, чем не узурпация форума одним человеком???
Я всегда читаю этот форум и ваше поливание грязью пользователей его уж ничем не отличается, только вот другое - вы : О.В.Островский поливаете обычных людей, которым небезразличный свой город!
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 трав. 2017 23:11 #112676 від Dj Os
При чому тут влада? Пост був взагалі не про неї.
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 трав. 2017 23:38 #112677 від
Так и такие пользователи как я хотят знать причину, если пост был про совсем другое??
Разъясните пожалуйста !
Кого или что конкретно противоречащего правилам форума вы имели в виду блокируя данного пользователя?
А то все сводится к тому ,что данный сайт контролирует один человек под патронатом верхушки города.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 трав. 2017 23:52 #112679 від Dj Os
Все зводиться до того, що у когось бурхлива фантазія. Якби це було так, то тут є критикани і поліпше Івана.

Так и такие пользователи как я хотят знать причину, если пост был про совсем другое??

Так ви і не користувач я так бачу :-) Але якщо так цікаво, то Іван перейшов на особистості щодоконкретних осіб, які взагалі ніяким боком не стосуються влади, звичайні люди. Якщо Іван такий герой, то хай спробує тим людям в очі сказати те, що він тут про них писав.
Якщо прям геть цікаво, то запитайте Віктора Мирончука в лічку, він вас розповість кого вони так палко хейтять на пару з Іваном.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 трав. 2017 09:08 #112681 від Anykey
Це більш схоже на відмазки ображеного школяра, а не на відповідь модератора.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.110 секунд
0
репостів
0
репостів