Як вам така пропозиція?

×

Опитування: Як ви ставитесь до такої пропозиції? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

За
4 50%
Проти
4 50%
Загальна кількість голосів: 8 ( LuK, olhavs, Старик Хотабыч, Dentist, Anykey ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 серп. 2016 16:38 - 20 серп. 2016 16:38 #108394 від Dj Os

Останні події на форумі мене лишній раз переконали в тому, що треба щось робити із анонімами. Вони роблять на форумі практично токсичне середовище. Дозволяють собі писати таке, що в очі ніколи не вистачить сміливості сказати, поширюють чутки, ображають людей, маніпулюють фактами.

Не буду приховувати, у адміністрації сайту є технічна можливість вирахувати таких людей, але якщо цим займатись, то часу ні на що не вистачатиме. Та і питання в дещо іншому, люди дедалі менше спілкуються на форумі саме через те, що ось таки анонімні тролі та хейтери зводять всі розмови до одного і того ж, конструктиву стає все менше і менше.

Для декого форум став місцем, де він може вилити всі свої образи та заздрощі на людину, якій особисто просто боїться це сказати. Якщо раніше анонімністю прикривались щоб оприлюднити якусь значиму інформацію, яку людина не мала право показувати, то зараз анонімно лише ображають людей. А деякі підприємства взагалі використовують форум щоб займатись відвертою пропагандою інтересів.

У мене виникла пропозиція ввести на форумі певні нововведення. Я пропоную поділити користувачів форуму на 3 групи:аноніми, зареєстровані аноніми та верифіковані користувачі.

В групу верифікованих користувачів ми будемо переводити зареєстрованих користувачів, які підтвердять свою особистість, тобто у ній всі будуть із справжніми іменами.

Таким чином на форумі без премодерації дозволяємо писати лише верифікованим, а не пости неверифікованих лише після премодерації.

Я гадаю таким чином ми позбавимо форум відвертих образ, а також маніпуляцій. Коли ти бачиш хто конкретно викладає, яку інформацію, тоді значно простіше перевіряти її достовірність.

Як ви ставитесь до такої пропозиції?
Долучення:
Останнє редагування: 20 серп. 2016 16:38 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 серп. 2016 18:02 #108395 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Як вам така пропозиція?
а чи потрібні взагалі на форумі ті аноніми?
Ці користувачі подякували: Dred

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 серп. 2016 18:24 #108396 від Dred
Відповідь від Dred у темі Як вам така пропозиція?
плюсую колбасника. На всіх людських форумах не зареєстровані не мають змоги писати. + до того всього, щоб написати, свіжезареєстрованому потрібно ще виждати добу. От тоді і не буде лєвих вбросів аля зайшов, сернув і втік бігом

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 серп. 2016 20:15 #108397 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Як вам така пропозиція?

kolbasnik пише: а чи потрібні взагалі на форумі ті аноніми?

Ну просто дехто реально не вміє реєструватись :) Людина бачить тему, хоче сказати свою думку, але для неї форуми то ціла наука

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 серп. 2016 20:16 #108398 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Як вам така пропозиція?

Dred пише: плюсую колбасника. На всіх людських форумах не зареєстровані не мають змоги писати. + до того всього, щоб написати, свіжезареєстрованому потрібно ще виждати добу. От тоді і не буде лєвих вбросів аля зайшов, сернув і втік бігом

У нас це не діє, на сайті вже є ціла мережа зареєстрованих користувачів, які активізуються лише тоді коли треба продвигати якусь тему.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 серп. 2016 21:24 - 20 серп. 2016 21:24 #108400 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Як вам така пропозиція?
Яким чином ти збираєся проводити верифікацію, і кому будуть доступні особисті дані користувачів ?
Останнє редагування: 20 серп. 2016 21:24 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 серп. 2016 21:50 #108401 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Як вам така пропозиція?
Ну кого знаю особисто, ті пройдуть автоматично, комусь доведеться показати документи в офісі або вислати на емейл разом з фото. Жодні особисті данні збиратись не будуть, фото власників з документами будуть видалятись одразу після верифікації. Ну а взагалі я відкритий для пропозицій :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 серп. 2016 21:53 - 20 серп. 2016 22:01 #108402 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Як вам така пропозиція?
Ну, взагалі це слизька тема. А раптом хтось комусь захоче морду побити, а ти здасиш ? ))

Жодні особисті данні збиратись не будуть, фото власників з документами будуть видалятись одразу після верифікації

- ти готовий це засвідчити документально ?
Останнє редагування: 20 серп. 2016 22:01 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 серп. 2016 21:59 #108403 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Як вам така пропозиція?
Так а кого здавати? Вся суть в тому щоб писати під справжнім іменем. То ж не будем фото сторінки з пропискою брати:-)
А взагалі ця тема скоріше для того щоб взнати думку, а не анонс нововведень. Можливо в когось є пропозиції як ліпше боротись з г**номєтатєлями.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 серп. 2016 22:08 #108404 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Як вам така пропозиція?
Ну не знаю, мені це не до вподоби. Для того, щоб писати під справжніми іменами існують соціальні мережі. Фішка форума якраз і заключається в тому, щоб писати під ніками. А от на рахунок анонімв цілком згодний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.274 секунд
0
репостів
0
репостів