Диванні аналітики

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2015 20:52 #102785 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Диванні аналітики
Я цю тему до речі не лише через Мішаню створив, він нас не єдиний диванний аналітєг

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 20:59 - 26 жовт. 2015 21:07 #102787 від 259051213422@odnoklassniki.com

Алінка пише: Ну ти й мудак! А ми ж за твою фотку голосували... так і напиши вк під нею "ви мудаки-патріоти, я вас використав і ганю..хахаха...а флешка мені!" :sick:

Аааа... Ну спасибі й на тому :lol: Патріоти ніяки не мудаки, ви що? Вони молодці, але це ж не забороняє з них гнати :evil:
Хочте вам віддам флешку? Мені вона ні до чого.

О! Новий конкурс! Хто створить найкращу фотожабу на Мішаню з Тарасом - виграє флешку на 8 гіг!
Останнє редагування: 26 жовт. 2015 21:07 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2015 20:59 #102788 від kredit
Відповідь від kredit у темі Диванні аналітики

Островський О.В. пише:

Полодюк, як і, власне, "Свобода" уже списаний, у плані цих виборів, матеріал, тут уже й нема що обговорювати.

Просто залишу цю цитату тут, щоб інші диванні коментатори хоч трішки думали перед тим як писати і вчити як жити всіх навколо. B)


Щось за тобою не було помічено польового агітатора, лиш тут в кожному пості того скажим м"яко "умнічав", це ти ще не став кимось починаєш погрожувати ???? щоб інші диванні коментатори хоч трішки думали перед тим як писати і вчити :S :S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 21:00 - 26 жовт. 2015 21:18 #102789 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише: Я цю тему до речі не лише через Мішаню створив, він нас не єдиний диванний аналітєг

Пальма першості все одно за тобою, Саня. Не переживай :lol:
....
Блін, я оце подумав - вибори спрогнозувати не зміг, Аліну та інших хороших людей обманув (!!!!) по суті.... Бляха... Яке ж я падло :huh: Жити мені уже, мабуть, не варт...
Останнє редагування: 26 жовт. 2015 21:18 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 жовт. 2015 21:16 #102792 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Диванні аналітики
Ну він думає він тролить, а люди то його за клоуна будуть тримати після такої писанини. Якось ти своїх свідків не з дуже гарної сторони показуєш))))
з.і. балакав з вашими свідками, так він дійсно мені доказував що не буде брати зброю в руки, якщо прийде ворог в його дім. І що за маразм таскати за собою дітей малих, які читати навчились по складах. Мішаня, наступного разу йдеш в штаб сварога і за 2 флешки ходи геть агітуй, уяви який електорат в вашій секті є невикористаний
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 21:23 #102793 від 259051213422@odnoklassniki.com

Dentist пише: Ну він думає він тролить, а люди то його за клоуна будуть тримати після такої писанини.

Мені вже пофіг, за кого ви там мене будете тримати. А свідки тут ні до чого, взагалі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 жовт. 2015 21:41 #102794 від
Відповідь від у темі Диванні аналітики
Михайло Ворончук, шо з іронією, шо без - про тебе вже все ясно :S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2015 21:48 #102797 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Диванні аналітики

kredit пише:

Островський О.В. пише:

Полодюк, як і, власне, "Свобода" уже списаний, у плані цих виборів, матеріал, тут уже й нема що обговорювати.

Просто залишу цю цитату тут, щоб інші диванні коментатори хоч трішки думали перед тим як писати і вчити як жити всіх навколо. B)


Щось за тобою не було помічено польового агітатора, лиш тут в кожному пості того скажим м"яко "умнічав", це ти ще не став кимось починаєш погрожувати ???? щоб інші диванні коментатори хоч трішки думали перед тим як писати і вчити :S :S

Сам зрозумів що написав? Я ні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 21:57 - 26 жовт. 2015 21:59 #102799 від 259051213422@odnoklassniki.com

Алінка пише: Михайло Ворончук, шо з іронією, шо без - про тебе вже все ясно :S

Все - це що? Скажіть, дуже хочу це почути наостанок
Останнє редагування: 26 жовт. 2015 21:59 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2015 22:16 #102801 від kredit
Відповідь від kredit у темі Диванні аналітики

Островський О.В. пише:

kredit пише:

Островський О.В. пише:

Полодюк, як і, власне, "Свобода" уже списаний, у плані цих виборів, матеріал, тут уже й нема що обговорювати.

Просто залишу цю цитату тут, щоб інші диванні коментатори хоч трішки думали перед тим як писати і вчити як жити всіх навколо. B)


Щось за тобою не було помічено польового агітатора, лиш тут в кожному пості того скажим м"яко "умнічав", це ти ще не став кимось починаєш погрожувати ???? щоб інші диванні коментатори хоч трішки думали перед тим як писати і вчити :S :S

Сам зрозумів що написав? Я ні.


Тобі це личить "не розуміти" ... :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.168 секунд
0
репостів
0
репостів