Частина 1.Бал Сатани триває...

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
02 вер. 2017 08:35 - 02 вер. 2017 17:47 #114284 від arfe6
Другий рік нас зводить зі світу так званий шиномонтажник(чистильник. )В мене перед вікнами,на дорозі(М.Шептицького 3а,раніше Тургенева),без єдиного дозволу стоїть буда з вивіскою "TIP", тобто шиномонтаж для важких автівок! Без заїздів та виїздів той "шиномонтаж"!Чистильник робив спроби відібрати мій заїзд!( Цей заїзд було побудовано ,ще моїми батьками в 1958 році! Бо перш ,ніж будувати хату,будують заїзд! То є вимога всіх аварійних служб!) На перехресті з круговим поворотом! А зводить зі світу тому,що чистить теріторію під автосервіс для великіх вантажівок для мафії,як ствержують його халуї! Чистить всю нашу вулицю .(М.Шептицького, раніше Тургенева до моста від 1-ого номеру). Саме кумедне те,що мої сусіди допомагають знищувати самі себе! Вони за кусок сала палять нас електромагнітними хвилями. Наставили тіх дрібних приборів повні хати ,хліви та горища! Воно все радяньське,списане,все робить витоки як хвиль,так і радіації. У нас в хаті,ще того року радіація була в спальні 21! При всіх євронормах 9-11. Ми ідемо в Европу! Вважається,що при радіактивному фоні 9-11 ,може будти рак! Яка тепер у нас радіація -не знаю. А толку, хоч буду знати! Поліція нічого не бачить,виконує роль статистів,хоч є репресивною гілкою влади! Нагадую для поліції: поліція повинна заставляти громадян виконувати закони держави ,бо вони обов"язкові для всіх,навіть в Шепетівці!
За ціх два неповних роки знущань,наша хата стала для нас ГУЛАГом! Тількі за те,що маю голову на плечах,а не шлунок,як мої любі сусіди! Вони всіма силами допомогаютьчистильнику знищувати нас,бо чистильник не може вичистити першу чергу вулиці(від 1-ого до 5 номера) для своєго боса з Хмельницького! Сусідів підгудовують,чим бачать: м"ясом салом(перед днем Незалежності), для сусіда з 1-ого номеру поставили супутнікові антени,щоби краще нас було нищити електромагнітними хвилями! Антени виходять в наші вікна,ловлять вони тільки наші вікна,бо участки малі(вікна в вікнах), хата наша двоповерхова під оценкованим залізом! Гарний екран! Установив антени чистильник через своїх халуїв з залізниці,антени акційні! Сусід вдячний,вбиває нас справно! Садила навесні картоплю,жінка чистильника тут бігала та кричала:"Дядя Вася,она картошку садіт!" "Дядя" вітповідав,що я не дожду її їсти! Так і є! Ще в червні халуї чистильника ,так званого шиномонтажника(М.Шептицького 3а,що на дорозі,лізе в наші хати-50 м. від дороги!) з1-ого та 5 -ого номерів зрізали мою картоплю,вона була нагорнута та цвіла, потравили чимось всю землю та засіяли бур"янами,яких в мене ніколи не було1 Мене всей липень не пускали на город,робили засідки. Цим керувала сусідка з сусідом з 5-ого номера з чоловіком!Я нахально продерлася на свій город : жахнулася! Коли я почистила города,то побачила сухе обстрижене гудення,в мене є фото того лиха,я показую їх всім своїм знайомим! Мало того,ми потравилися тією картоплею,ледь вижили! У нас затравлено все: З"їла яблуко,цілу ніч мала роботу,думала,що помру. На що надіються мої сусіди- не знаю!
З них зробили банду: вони виграбували мій хлів,навіть вікно те,що видерли- викрали.Сусідка з 5-ого номеру біткалась,що вкрали мало: "все прожрато,все про***то" ,це дослівно! А ще сусіди з 5-ого номеру свято вірять,що моя хата та моє майно буде їхнім! Сусід мені сказав,що "всі твої миски скоро будуть моїми и хата також" . Він служить "шиномонтажнику" всіма силами! "Шиномонтажник" ціле літо сидить в їхні хаті та бавить онуку. Та розмовляє тільки російською та кричить :"Папочка,когда ты будешь с нами!"Дочка сусідів закотила істерику декілька днів назад:-" Чому їх не забили? Обіцяли вночі або вранці!" Вона плакала від відчаю! Вона хоче жити в мої хаті та вірить,що воно так і буде!!! Цікаве кіно!!!
Останнє редагування: 02 вер. 2017 17:47 ким arfe6.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2017 10:40 #114286 від Старик Хотабыч
А ви не пробували комп'ютерним набором тексту підробляти, думаю, деякі успіхи у цьому у вас були б.
Ці користувачі подякували: arfe6

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 вер. 2017 13:53 #114287 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Частина 1.Бал Сатани триває...
Психіатрична допомога в місті є взагалі? От що з такими людьми робити?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
02 вер. 2017 17:48 #114289 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Частина 1.Бал Сатани триває...
Дякую! Обов"язково попробую,як з"явиться час!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2017 20:53 #114294 від Іван
Відповідь від Іван у темі Частина 1.Бал Сатани триває...
Я вам даже співчуваю, не знаю ,як ви це все переносите.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 вер. 2017 23:47 #114296 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Частина 1.Бал Сатани триває...
Ну цей пост обовязково в "палату мєр і вєсов". Заскрінити і зберегти, доргого коштує :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 вер. 2017 21:33 #114308 від Старик Хотабыч
Може уже хватить цей брєд публікувати, чи адмін боїться, що без нього форум вимре? Невже не видно, хтось тупо тяне прикол.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 вер. 2017 21:47 #114311 від myron
Відповідь від myron у темі Частина 1.Бал Сатани триває...
Пропоную триллер відзняти багатосерійний! Якщо там така ситуація продать ту хату купити в іншому кутку міста десь туди за Терешкова! Там шиномонтажника нема ! Але там будуть залізничники! Шиномонтажник мільйонер за світло сусідам заслинити! Можливо проблема не Шиномонтажнику а в тому хто пише ці пости! Шиномонтажнику дешевше кіллера найняти чим оплатить це все! І ще одне радянська апаратура хоть і стара ВЧ не малих грошей стоїть а судячи з ваших слів та апаратура в кожному сараї навколо вас стоїть! Дурня тай годі!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.118 секунд
0
репостів
0
репостів