Дев"яте коло пекла.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 лют. 2017 09:55 #111449 від myron
Відповідь від myron у темі Дев"яте коло пекла.
Я Вам співчуваю але назвіть хоть одну причину чому цей шиномонтажник за Вас взявся?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
25 лют. 2017 16:07 #111472 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Дев"яте коло пекла.
Я цілий рік росказую людям,що наша вулиця до річки буде знищена шиномонтажником та його братом. Бо брат шиномонтажника за якісь там заслуги получив цю землю під сервісний комплекс для великовантажних машин. Я - заважаю починати першу чергу робіт. Перша черга -це з 1 по 5 номер(три участка,та ще на вулиці Миру поперечний участок. Виходить чималий квадрат землі. То він вирішив руками моїх наївних сусідів знищити мене,потім їх ,як банду,яка знищила погану сусідку. Одним ударов він отримає 3 участки, по Мира п"яничка самотній- отруять якоюсь гидотою. Ось 4 участка . Хоче швидше роспочати нищить нас(мене та маму,тата знищили в 16 році). Я вдова,дітей не маю. Те що треба! Захистити никому.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • arfe6
  • arfe6 аватар Автор теми
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
25 лют. 2017 16:55 #111473 від arfe6
Відповідь від arfe6 у темі Дев"яте коло пекла.
Неважно,що було в сумочці. Важно те,що коли я прийшла в хату(то було 20січня,добрий мороз був) ,було дуже зимно в хаті. Котел не працював,пішла на горище- там поламаний росширювальний бачок,потім з"ясувалося,що лічильник ,також,зламаний! Маму ,до кінця тиждня, мали виписати з лікарні! Я зрозуміла,що джип затримував мене,поки халуї шиномонтажника руйнували мені систему опалення! Я йшла до дому в ночі! Вони не ждали,відкрили хату та "працювали". То було в ніч з неділі на понеділок.
Саме страшне почалося,коли з"ясувалося,що лічильник не працює! Мені поставили тимчасовий. Він став тягнути по 25 кубів газу на добу!!! В мене був шок!!! Я знайшла газову книжку за 1997рік( мама зберігає все),тоді у нас був радяньський комбінований котел. Він тягнув меньше. Потім ми купили на заводі "Вулкан" , він став тягнути разів в три меньше газу, та в хаті стало тепло. Але він мав ваду: дуже швидко забивався саджою. Чоловік придумав ,як його чистити без лишнього бруду. Після смерті чоловіка,я подзвонила на завод(м. Красилів) , мені повністью замінили все в котлі на сучасне. Котел перестав накопичувати саджу,та став тягнути газу в 2 рази меньше. Я раділа! Все було добре. Поки не з"явився шиномонтажник зі своїм братом. Відтоді стало пекло!Той лічильник мене дістав,я подзвонила в лабораторію,мені поставили іншого,но також накручаного,він тягне 19 -20куб. на добу! Але я знаю свій котел! Знаю,що в найлютіші морози,мій котел більше 10 куб.на добу не тягнув! Бог їм суддя! Знищують остатки моєї родини. Нас ,тільки двоє! Важко нам дуже! А ще халуї шиномонтажника зробили нам утечку газу та поламали вимикачі світла! Маму в лікарні доглядала я. Вона лежача хвора. Більше нікому. Я одна у мами. Вони стежать за кожним нашим кроком вже більше року. А халуї з 1 та 5 номера(Митроп. Шептицького,раніше Тургенева) думають( там не має чим думати,в голові якась інша субстанція, но не сіра речовина),що як що будуть знищувати мене,то їх помилує шиномонтажник.Смішно!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 лют. 2017 20:15 #111477 від Іван
Відповідь від Іван у темі Дев"яте коло пекла.
Як же ж вони до вас у хату трапили???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 черв. 2017 00:54 - 15 черв. 2017 00:55 #113221 від Повсталий з пекла
Люблю детективи))
Частина 1. Наше життя-- суцільне пекло(М.Шептицького 3,раніше Тургенева). Шиномонтажник обіцяв зробити з мого життя пекло! Ніби раніше було краще. А ще обіцяв повиривати руки ,ноги та "нутрьо". Цікаво! Це ж потрібно так вчипитися в чужу хату!!! Кричить:- "Ловите єту бабку! Пусть делает на меня завещание!" Цікаво з якого дива я мала б робити на нього заповіт??? В мене ще все гаразд з головою!
автор - Тетяна Анатоліївна Парфенюк:cheer:
Останнє редагування: 15 черв. 2017 00:55 ким Повсталий з пекла.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 черв. 2017 00:58 - 15 черв. 2017 00:59 #113222 від Повсталий з пекла
Сьогодні,в ці хвилини роблять на мене цілу облаву! Сусід з 5-го номера,навіть,калітку відкрив. У нас калітку відкривають ,коли в хаті покійник. Не дають вийти на город! Мої несчастні сусіди з 1 та 5 -го номерів,не бачать ,що з них зробив шиномонтажник фейковий,бо шиномонтаж- то фейк! Один день завозять старі колеса,на другий вивозять! Мета того так званого шиномонтажу - вичистити вулицю до моста під автосервіс для важкіх машин!
автор той самий)
Останнє редагування: 15 черв. 2017 00:59 ким Повсталий з пекла.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 черв. 2017 23:25 #113239 від myron
Відповідь від myron у темі Дев"яте коло пекла.
Оце когось гребе не по дитячому! Шо курим чи вживаєм? Теж так хочу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 черв. 2017 20:44 #113253 від Іван
Відповідь від Іван у темі Дев"яте коло пекла.
Це що ще одна таня парфенюк з явилася???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 черв. 2017 20:59 #113254 від Іван
Відповідь від Іван у темі Дев"яте коло пекла.
Срала-мазала-ліпила, не хватило кізяків...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 черв. 2017 21:31 #113259 від Повсталий з пекла

Іван пише: Це що ще одна таня парфенюк з явилася???

Це з її сторінки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.147 секунд
0
репостів
0
репостів