Нас ждет холодная зима

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2016 14:32 #108678 від pruduk
Народный синоптик Леонид Горбань обещает нам достаточно холодную осень. По его словам, уже во второй половине сентября нас ждет резкое падение температуры, а в конце октября возможны ночные морозы. А в ноябре и вовсе пойдет снег. «Зима начнется в конце ноября. Причем зима будет снежной и морозной. В январе морозы достигнут -15–20°С. И закончится зима только в последних числах марта.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 жовт. 2016 16:35 #109278 від daienko
Відповідь від daienko у темі Нас ждет холодная зима
А ведь правдивый прогноз оказался. Пока сбывается
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2016 19:49 #109313 від Tiramisu
Відповідь від Tiramisu у темі Нас ждет холодная зима
В принципе, я не против снежной и холодной зимы. Если бы не одно "но" - новые тарифы на тепло. Придется без штанов остаться или мерзнуть, т.к. у нас активист, контролирующий теплосчетчик известен своей любовью к экономии. А это, конечно, радует мало.
Зато детям снег только в радость.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2016 19:52 #109315 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Нас ждет холодная зима

Tiramisu пише: В принципе, я не против снежной и холодной зимы. Если бы не одно "но" - новые тарифы на тепло. Придется без штанов остаться или мерзнуть, т.к. у нас активист, контролирующий теплосчетчик известен своей любовью к экономии. А это, конечно, радует мало.
Зато детям снег только в радость.

До чого цей плач про тарифи? Люди без проблем оформлюють субсидії і не переживають. Я більше переживаю за те, щоб Енергоівест не економив на газі і якісно палив в оселях шепетівчан.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2016 21:16 - 26 жовт. 2016 21:19 #109317 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Нас ждет холодная зима
Якраз з тарифами і субсидіями проблем купа. Тарифи ростуть, норми на субсидії зменшуються, черги у відділ субсидій збільшуються. Незважаючи на те, що опалювальний сезон вже давно стартував, більшість людей ще не отримали на руки новий розрахунок субсидій і не знають як платити. І якщо попередні дві зими нас балували теплом, то справжня сувора зима серйозно потріпає як гаманці, так і нервову систему. Так що проблем купа і без енергоінвесту.
Останнє редагування: 26 жовт. 2016 21:19 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2016 21:49 #109318 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Нас ждет холодная зима
Розумієш в чому справа, субсидію я оформлював власноручно, і не зараз коли вже похолодало, а влітку. Шалених черг не було, прийшов по запису і вже за 30 хвилин все зробив. Тому коли мені розповідають про черги чи проблеми з оформленням, то мені в таке важко повірити. Буде людям наука, що тягнути з такими речами не варто.
Ти ж зауваж, оці всі скандали з тарифами бустить Тимошенко і Ляшко - головні популісти України. Тому тримайте голову холодною і не дайте собою скористатись

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2016 22:21 #109323 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Нас ждет холодная зима
Я описав сьогоднішню реальну ситуацію. Ми ж говоримо про те що тут і сьогодні? Можливо, в твоїй конкретній ситуації і вистачило 30 хв. влітку, а багатьом субсидія на літо взагалі була відмінена, і приходиться цим займатися зараз. І мені, як і більшості шепетівчан, не потрібна думка будь-кого з політиків про підвищення тарифів - ми бачимо це власними очима і відчуваємо власним гаманцем.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 жовт. 2016 00:10 #109326 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Нас ждет холодная зима
Ну я якраз гаманцем і відчуваю, що після підвищення тарифів і оформлення субсидії, я плачу приблизно стільки ж як і до цього.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 жовт. 2016 16:56 #109331 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Нас ждет холодная зима
Я не знаю, в якій системі координат ти живеш, але гадаю твій випадок одиничний. Хтось з форумчан може підтвердити, що зараз платить не більше ніж минулого року ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • milka
  • milka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
30 лист. 2016 14:02 #109794 від milka
Відповідь від milka у темі Нас ждет холодная зима
Ніколи субсидією не користувалася, вистачало власних коштів не мерзнути взимку. Але прорахувавши скільки треба викласти в цю зиму, зрозуміла, що не потягну, побігла оформляти. Подала документи на початку 10 місяця, і на сьогоднішній день не маю на руках розрахунку, як оплачувати дані послуги. Як на мене, то краще без субсидій і біганини за нею, але не по таким тарифам.

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.112 секунд
0
репостів
0
репостів