У вас зникла посилка на укрпошті?

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 січ. 2013 20:51 #83099 від LuK
Якщо у вас зникла посилка,можливо ці поради вам допоможуть її відшукати.
Попередження: Спойлер!

Попередження: Спойлер!

телефон довіри митної служби
сюди теж можна зателефонувати
Ці користувачі подякували: Lego, Dentist, Morkovka, Сергей Потапов, Боднар

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 січ. 2013 23:59 #83105 від Morkovka
Цінна інформація! Слава Богу, посилки поки не пропадали, але ніхто не застрахований від такого....

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 січ. 2013 09:08 #83117 від Lego
Казалось бы, таможенникам нет смысла воровать мелочевку, т.к. риск не оправдывает "овчинку".
С другой стороны, если посылка ценная, то ее в любом случае будут искать.
Или вся надежда на то, что заявления получателей потеряются в доооолгих бюрократических коридорах?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 січ. 2013 14:41 #83125 від LuK
та весь прикол у тому,що на митниці крадуть ще більше :dry:
посилка спочатку проходить митницю,а потім вже трекається у системі укрпошти(це якщо посилка цінна з міжнародним штрихкодом)
Але багато хто економить на доставці,Для прикладу доставка з штатів простою бандеролькою 10 долл. а цінною з кодом вже 40-60 дол. От і хочеться зекономити. І штрихкод такої посилки можні відслідкувати лише у країні відправника,в Україні ви вже його не відслідкуєте.Це мабуть спеціально зробили шоб красти було зручніш і отмазка є що "ми такі коди не відслідковуємо"B)
І знайти таке просте відправлення майже неможливо.Пробували вже, продавець з єбея подавав у розшук свою посилку,по штатам її не знайшли,сказали посилка на Україні,шукайте там.........
так що всім раджу не економити на доставці!
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 січ. 2013 20:38 #83138 від odin
про зникнення на укрпошті:
Якось мої батьки передплатили мені газету: адаптована на вивчення англійської мови для дітей молодшого шк.в. ну і чекаєм. А газета не приходить. Декілька разів звертались в наше (судилківське) відділення - ніхто нічого не знає. Довго футболили я вже не пам'ятаю як саме і як довго, і не зовсім розумію чому мої батьки так довго не вживали якихось серйозніших заходів - але вже в кінці передплаченого періоду звернулись в шепетівське відділеня. Там знову футбол. Ну і хтось порадив батькам написати заяву - типу поверніть гроші, бо преса не прийшла --- пішли з цею штукою на пошту а там в одному з адмінкабінеті одна тьотя "внєзапно" каже, типу, не пишіть заяву, бо тут в людей можуть бути проблеми і все таке, а давайте, каже, я вам краще віддам свою підписку такої ж газети -- я мол своїй дитині виписувала...
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 січ. 2013 21:47 #83141 від LuK
значить писати треба! однозначно!
і чим вище тим краще :evil:
шоб вони тут не розслаблялись.
п.с.бо якось теж прийшла виписати газетку.В ОСТАННІЙ ДЕНЬ.
підписку ще мали приймати.але мені відмовили,ще напали на мене "тіпа ми тут такі всі зайняті...шо ви хатіте?????НЕТ!!!!ВСЕ!!!."
не хотілось псувати настрій ,та й поспішала дуже ....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2013 07:53 - 05 черв. 2013 07:56 #85742 від Сергей Потапов

LuK пише: Якщо у вас зникла посилка,можливо ці поради вам допоможуть її відшукати.

Огромное спасибо автору темы!!!
История аналогична - из Китая посылка вылетела 5.04.2013 , но до 29.05.13 посылка не отслеживалась на территории Украины - Дані про відправлення за номером RA516312407CN на даний час відсутні, тому що не зареєстровані в системі.

Прочитав эту тему, написал письмо такого-же содержания как и у автора темы ... правда отправил его по электронной почте (на адреса указанные на сайте Укрпошты - Генеральному директору и директору винницкой дирекции).
:woohoo: Через 3 дня посылка стала трекаться на территории Украины - якобы она застряла на таможне и была найдена на одном из их складов.
Мало того ... позвонили с отделения связи и с извинениями пригласили получить посылку!!!
Получил в целости и сохранности. :)

Еще раз - благодарю автора темы за дельный совет!
Всем удачи в поисках пропавших посылок!
Останнє редагування: 05 черв. 2013 07:56 ким Сергей Потапов. Причина: дополнение
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 черв. 2013 14:14 #85744 від Dentist
Нещодавно отримував також посилки з Китаю, що дуже мені сподобалось це те, що поштарка сама мені зателефонувала і сказала що в мене є посилка і навіть при отриманні запитались в мене документи, місяць тому, навіть не питались ніяких документів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 черв. 2013 18:02 #85746 від Dj Os
Так не кругом але в цілом тенденції радують. Тільки самі можемо своїм сілкуванням і контролем покращити сервіс не лише на пошті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 черв. 2013 11:04 #85997 від LuK
Сергій ,а Ви на яку адресу писали листа?
office1@ukrposhta.com цю?
теж тільки що накатала їм листа. на ім"я ген.директора :evil:
хочу ще на митну службу накатати.
але бачу там щось об"єднали і вона вже називається міністерство доходів(((
п.с. поштове відправлення покинуло США ще 8 травня :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.292 секунд
0
репостів
0
репостів