АКВАРІУМ

Більше
17 лют. 2015 16:34 #96189 від quality
Відповідь від quality у темі АКВАРІУМ

PAMIDORVIP пише: Дякую за відповідь..я то вкурсі..в мене був аквариум на 100 л но віддав батькам..можливо в когось буде обігрівач чи компресор чи ще шось то я куплю(всеодно буде дешевше ніж у магазині)

Акваріумні рибки бояться температурних перепадів. І взагалі з ними стільки мороки...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 бер. 2015 09:37 #96494 від
Відповідь від у темі АКВАРІУМ
В школі в нас рибками займалися дуже багато людей. Дехто на цьому навіть непогано заробляв, поширюючи це захоплення, але не всі були в захваті від рибок. Коли одного разу показав книгу з фотографіями риб, своїй однокласниці, яка сиділа за спиною, то вона фиркнула: "фу яка гидота". Вона вже в 7 класі читала глянцеві журнали. Правда, як вияснилося пізніше вона не лише риб, а й людей недолюблює...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 бер. 2015 22:06 #96808 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі АКВАРІУМ
Народ у кого э якісь рибки,креветки..буду дуже вдячний якщо хтось подарує...у мене є 2 барбуси маленькі та скалярія велика ..можу відддати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 бер. 2015 22:07 #96848 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі АКВАРІУМ
народ можливо у когось розплодились рибки..прийму в дар)подарували аквариум ..треба засиляти)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 квіт. 2015 23:06 #97033 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі АКВАРІУМ
Тут ще є люди які займаються аквариумами?хотів би купити якихось рибок ,та рослин

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 квіт. 2015 08:15 #97038 від
Відповідь від у темі АКВАРІУМ
Здесь рыбы нет!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 квіт. 2015 16:00 #97504 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі АКВАРІУМ
Добрий день!Можливо хтось зможе подарувати пару рослин в акваріум,можливо викидаєте лишні і т.д..буду дуже вдячний прийняти в дар будь-які,так як акваріум пустує..потрібно посадити хоть щось для початку..можу підійти куди скажите в любий час..дякую за увагу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
23 квіт. 2015 01:28 #97517 від ravsat
Відповідь від ravsat у темі АКВАРІУМ
Ні в якому разі не заводьте равликів, послухав колись, що вони чистять скло. Тепер навіть через 4 роки не можу їх вивести)))))). Та й з водорослями теж треба обережно поводитись, розростуться - будуть виділяти бактерій багато і прийдеться частіш міняти воду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 квіт. 2015 08:48 #97519 від
Відповідь від у темі АКВАРІУМ

Анатолій пише: Ні в якому разі не заводьте равликів, послухав колись, що вони чистять скло. Тепер навіть через 4 роки не можу їх вивести)))))). Та й з водорослями теж треба обережно поводитись, розростуться - будуть виділяти бактерій багато і прийдеться частіш міняти воду.

Равликів в мене не було, а от чим більше розросталися водорослі, тим зеленішим ставало шкло акваріуму. Тепер розумію в чому причина.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 квіт. 2015 09:49 #97523 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі АКВАРІУМ
я це знаю) колись був аквариум..поки дитина не побила)..а це подарували новий..ось хочу помаленьку засадити

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів