Про БЕНЗИН

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лист. 2016 17:12 #109632 від Vent
Про БЕНЗИН був створений Vent
Хто де в нашому місті заправляєця і чому?
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bomba
  • bomba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 лист. 2016 19:00 #109634 від bomba
Відповідь від bomba у темі Про БЕНЗИН
Я в кав'ярні Мамин Хліб, там великий вибір кави і чаю)))
Ці користувачі подякували: Vent

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2016 19:03 #109635 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Про БЕНЗИН
Так собі прикол.
Якщо по темі, то чомусь часто на брсм зараз бачу заправляються. Хоча знаю, що раніше їх бензин ругали, може щось і змінилось.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bomba
  • bomba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 лист. 2016 19:51 #109637 від bomba
Відповідь від bomba у темі Про БЕНЗИН
БРСМ єдина розвинута заправка, з магазином і кав'ярнею. Хоч вона і пов'язана з сім'єю Януковича... Моя добре знайома пані Надія, що керує Шепетівською БРСМ, хвалилася, що щодня "зекономлює" кількасот літрів собі...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bomba
  • bomba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 лист. 2016 19:58 #109638 від bomba
Відповідь від bomba у темі Про БЕНЗИН
Особисто я брав на пробу і відстоював у банках соляру з БРСМ (не євро) і АВІАС (energy) (синя заправка біля Шешукова) по ціні однакові. Мені більше сподобалась Авіас... На БРСМ помутніла і розділилась на два слої...
Ці користувачі подякували: Vent

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 лист. 2016 20:01 #109639 від LuK
Відповідь від LuK у темі Про БЕНЗИН
Може бензин у них і нормальний, але там працюють хами та зоофоби! А хто не любить тварин - той і людей не любить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bomba
  • bomba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 лист. 2016 20:14 #109641 від bomba
Відповідь від bomba у темі Про БЕНЗИН
Вони що, з тварин бензин роблять?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 281040
  • 281040 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 лист. 2016 20:22 #109642 від 281040
Відповідь від 281040 у темі Про БЕНЗИН
Привіт усім.Дизелем заправляюсь у нашому місті на заправці НК(Шешукова).Машина добре робить,прийомиста.Якщо проїздом десь є ОККО-то до повного.Ще хвалять "Енеївську",сам влітку там брав дизель.Казали шо білоруський.Досвід з БРСМ сумний:Ще років зо 6 назад мав бензинове авто.20 л їхнього 92 мусив розбавляти на НК(Шешукова) 20 л 95.Мотор троїв страшно,свічки "засрані".Після доливу 95 через 5-7 хвилин їзди все нормалізувалось.Після того туди "ні ногой"Також знайомий влітку моциком їздить на роботу,то теж на БРСМ плюється,коли по неуважності там заправиться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2016 00:37 #109644 від myron
Відповідь від myron у темі Про БЕНЗИН
Там ще здають нетверезих водіїв поліції!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2016 06:27 - 20 лист. 2016 06:42 #109645 від Vent
Відповідь від Vent у темі Про БЕНЗИН
Раніше заправлявся в Лукойлі біля Плесни або Камянки, коли то був "Лукойл" до подій останіх пару років. Ти бензіном був задоволений, брав або 92 частіше або 95 екто який був прозорий як вода і при згорані в двигуні запах був єдкішим і мотор ревів, його ще прозвали "очисним".
Після останьорічних подій стало питання де, вибору в нас нема, став брати на БРСМ тому що там гарно, кава бутери магазин туалет, картки на знижки і тд. Відверто скажу бензин там лотерея як мені здалось, або вже дуже багато негативу від людей, та на свому опиті ще давно, як то була не БРСМ, то троїло двоїло, а одного разу в грудні 2000 чи 2001 році від того бензину машина заглохла біля Цвітохи в ночі, пішки йшов 5 км до цвітохи щоб подзвонити в Шепетівку (мобілок тоді не було). Років 4 тому від їхнього 92-го мотор просто глох на холостих.
Але останнім часом в них брав 92 то ніби нічо. Лотерея, беру та гадаю поїде чи ні )))).
А де ще? Я не знаю якісних заправок крім WOG та ОККО яких в нас нема в радіусі 50 км.
От і вчора приїхав на БРСМ, а там вже два дні нема 92-го, плюнув поїхав поруч на АВІАС, взяв там 92-ий, та спитав заправника ))), який сказав шо в них весь бенз. кременчужзький і "обкакав" БРСМ, сказав шо після БРСМ мотори ламаюця, та після їх ремонту власникі заправляюця в АВІАСі. Така собі легенда, але бачу по постам тут що багато так вважають. Шкода, якесь прокляте місце те там де БРСМ. Хоча дуже зручно що близько і багато переваг крім бензину.
Тому хочу почути тих, хто заправляєця на наших місцевих заправках, чи задоволенні якістю, чи можливо ще хтось перевіряв бензин чи ДП на прозорість та інше.
і дуже шкода що нема того Лукойлу який був.... На тому місці інша компанія, хоча працівникі ті самі, але бензин вже далеееко не той що колись.
Ще підкажіть та АВІАС що біля "Околиця" така сама шо і біля Шешукова? Має той самий бензин і ціни?

P.S. в мому авто інжекторний двигун 8 клапановий RENAULT Двигатель рассчитан на работу бензинов от А-92 до А-98.
Долучення:
Останнє редагування: 20 лист. 2016 06:42 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.169 секунд
0
репостів
0
репостів