Ремонт автомагнітол

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 січ. 2017 20:26 #110939 від Іван
Відповідь від Іван у темі Ремонт автомагнітол

Олександр Мнюх пише: Хтось підкаже де саме той славнозвісний ремонт автомагнітол, що біля 3 школи обходив усе не можу знайти

не доходячи до входу бібліотеки в дворі , там вивіска повинна бути, якщо ще він там працює.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 січ. 2017 12:52 #111116 від Oleksandr-Mnuh-vkontakte
Відповідь від Oleksandr-Mnuh-vkontakte у темі Ремонт автомагнітол

#110932
За зеленим магазином

це там де на заборі пише бу техніка з Європи?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 лют. 2017 23:32 #111161 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Ремонт автомагнітол
Лазер

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 бер. 2017 11:55 - 03 бер. 2017 11:57 #111557 від Oleksandr-Mnuh-vkontakte
Відповідь від Oleksandr-Mnuh-vkontakte у темі Ремонт автомагнітол
Коротше здав я свою магнітолу в той славнозвісний "ЛАЗЕР"......................... Через місяць ні слуху ні духу ну думаю дай зайду спитаю. Мені сказали типу в нас черги то по перше а і ще що потрібно принести шлейфи що йдуть до магнітоли бо в них така контора шо не можуть найти де в магнітолі + а де -....... Мому здивуванню не було меж:huh: :huh: :huh: . Добре йду в машину достаю купу проводів шлейфи від'єднати просто так не можна бо попередній власник все поспаював, ну думаю фіг з ним беру ножа ріжу, ТРЕБА Ж ЩОБ ВЖЕ ЗРОБИЛИ МОЮ МАГНІТОЛУ. ну вопшем заніс їм хай дивляться як так хочуть... В кінці кінців ще через пів місяця звоню їм сам спитати що до чого, на що мені відповіли - "Ваша магнітола робоча не знаю шо там поломано може то в вас в машині шось не працює". АААААААААААААААААААААААААа :angry: :angry: :angry: :angry: в мене підгоріло та вони шо там пряніків об'їлися за 1,5 місяця все шо вони змогли то підключити магнітолу до електромережі і поняти шо вона робоча...........коротше не буду в ту шарашку більше нічого здавати в ремонт. П. С. В відкріпному талоні сказано що вони зобов'язуються провести ремонт за 21 день, а коли не позвониш то в них черги або шлейфа нема)))))))))))))0 Смішно.........
Останнє редагування: 03 бер. 2017 11:57 ким Oleksandr-Mnuh-vkontakte.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 бер. 2017 14:37 #111559 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Ремонт автомагнітол
Бажано до таких відгуків додавати скрін чи фото тієї ж квитанції/талоні, аби підтвердити ваші слова

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 бер. 2017 16:13 #111563 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Ремонт автомагнітол
Шкода, що так вийшло. Якщо такий випадок дійсно мав місце - приношу від імені всього колективу вибачення. Дійсно, іноді просто забуваєм перетелефонувати, через велику завантаженість. Хоча ви праві, тут недопрацювання 100% наше.
Фразу "за 1,5 місяця все шо вони змогли то підключити магнітолу до електромережі і поняти шо вона робоча" не зовсім розумію - а що потрібно було з нею зробити? Розібрати, скласти і сказати 200 грн. за ремонт? :) Конектор з магнітолою здається обовязково, бо інколи причина поломки буває в ньому, або його підключенні. Тут справа не у тому щоб +\- знайти.
Ну і, можливо, треба б цікавитись своїми речами трішки частіше, ніж раз в місяць :)
Ще раз дуже вибачаюсь.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.152 секунд
0
репостів
0
репостів