Шепетівка ( Шепетовка ) - міський форум

Якщо це Ваші перші відвідини, почитайте FAQ щодо форуму. Для додавання своїх дописів необхідно зареєструватись. Для перегляду дописів виберіть розділ, що знаходиться нижче.

Примітки

Книга відгуків, скарг та пропозицій Тут можна обговорити заклади, інстанції, служби, посадових осіб нашого міста

Старий 23.01.2011, 17:48   #1
saD
Гість

Дописів: 2
Сила репутації: 0 saD поки що незрозуміло
Thumbs down Магазин Білий Вітер!!!

Не ведіться на вакансії магазину Білий Вітер!!! Обманюють і кидають простих працюючих на зарплату!!!
Працюєш на випробувальному терміні, а потім кажуть, що ти не підходиш їм і гроші за відпрацьовані дні не виплачують!!!
І не купуйте у них нічого!!! Є дуже багато людей у них, які рекомендують купувати все за низькими цінами!!! Все розвод-шарашкіна контора!!!
saD зараз поза форумом  
Старий 23.01.2011, 18:17   #2
jaruto
Почесний користувач

Звідки Ви: Шепетівка
Дописів: 1,005
Сила репутації: 36 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для jaruto на ICQ Надіслати повідомлення для jaruto на Skype
Типово Відповідь: Магазин Білий Вітер!!!

йа там комп купував!
мать гріється шо аж пече!
а причину вони коли гарантія була НЕ ЗНАЙШЛИ!
jaruto зараз поза форумом  
Старий 23.01.2011, 18:21   #3
Dj Os
~форумний дідько~

Звідки Ви: Sh
Вік: 28
Дописів: 3,837
Записів в щоденнику: 19
Сила репутації: 73 Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?Dj Os хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для Dj Os на ICQ

Дякуєм за інформацію) будем знати
Старий 23.01.2011, 18:22   #4
is it true
Guest

Дописів: n/a

Представителя из общества защиты пользователей (обычно простой юрист) на них, а там уже разбирательство (как правило никому гемора ненадо, потому вопрос решается на месте)

Старий 23.01.2011, 18:24   #5
Andryuha941
Патріот Шепетівки

Дописів: 125
Сила репутації: 11 Andryuha941 на шляху до кращого

Я там вінчєстєра чи процесора хтів купити))
Andryuha941 зараз поза форумом  
Старий 23.01.2011, 19:18   #6
Шепетівчанин
Почесний користувач

Вік: 22
Дописів: 437
Сила репутації: 25 Шепетівчанин скоро стане відомимШепетівчанин скоро стане відомим
Надіслати повідомлення для Шепетівчанин на ICQ

Купував там пару разів флешки та інше, вцілому задоволений.
На рахунок роботи у них не знаю, а от товарів там дійсно дуже великий вибір. Ціни також радують.(Альтернативи в Шепетівці поки що немає).
Користуюсь їхніми послугами з того часу, коли вони ще у маленкій коморці в ЦУМі працювали, нарікань не викликали ніколи!
Шепетівчанин зараз поза форумом  
Старий 23.01.2011, 19:19   #7
jaruto
Почесний користувач

Сила репутації: 36 jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?jaruto хто може бути краще?
Надіслати повідомлення для jaruto на ICQ Надіслати повідомлення для jaruto на Skype

ну флешки я сам тоже купую,бо в них найбільший вибір)
Старий 23.01.2011, 19:42   #8
Vernaia
Турист

Дописів: 29
Сила репутації: 0 Vernaia на шляху до кращого

Так, дійсно!!! Не знаю, хто є автором теми але дуже вдячна йому за те, що піднято таке питання!!! Можу сказати, що автор цих рядків далеко не єдиний, кого просто "кинули" з оплатою праці!!!
Дійсно, навіщо ж магазину платити працівникам, якщо можна взяти на два тижні на безоплатний випробувальний термін,а потім не заплатити. Хоча, спочатку вони слізно обіцяли, що платитимуть і не треба укладати ніякого письмового договору про те, що дана людина знаходиться в них на роботі. Хоча, за законом, згідно КЗоТ України у статті 26 та 64, трудовий договір повинен бути укладений за будь-яких умов!!!!
Більше того - повідомляючи про те, що випробувальний термін не пройдено, господарі магазину переходили на особистості і принижували стажера, не маючи для цього ніяких підстав і їхня думка є суб"єктивною!
Та це ще далеко не все, що можна сказати про наш "вельми шановний" "Білий вітер". Покупці там теж обмануті, при чому дуже навіть жорстоко! Всі відвідувачі цього магазину, з ким повелися не гідно і хто буде читати ці рядки, мене зрозуміють!!!
Наприклад, при власноручній збірці комп"ютерного системного блоку - там не встановлюють кулери, що відповідають за охолодження системи і це приводить до неякісної роботи, або взагалі до поломки. Коли людина звертається в сервіс з проханням відремонтувати товар, замість того, щоб усунути проблему, сервісник займається чимось, що ніяким чином не стосується даної проблеми, а робить те, що принесе більший заробіток магазину і завдяки чому та сама людина звернеться невдовзі ще раз!!! І це далеко не весь перелік. Так, можливо там найнижчі ціни, але й товар найнижчої якості!!! Прохання не залишатись осторонь та не вестись на провокації!!!!!! будьте уважні, адже з економивши сьгодні - ви втратите завтра вдвічі більше!!!!!!!

Востаннє редагував Vernaia: 27.01.2011 о 22:05.
Vernaia зараз поза форумом  
Старий 23.01.2011, 19:48   #9
jaruto
Почесний користувач

за куллера і ремонт+1!
коли я збирав то вони на мій 2-х ядерник "гарячий" вліпили куллер від селерона! а я то думав чо він так гріється(
були проблеми з материнкою(не стартувала) а вони мені віндовс переставляли!
ужас!
Старий 23.01.2011, 19:54   #10
Vernaia
Турист

Дописів: 29
Сила репутації: 0 Vernaia на шляху до кращого

йа там комп купував!
мать гріється шо аж пече!
а причину вони коли гарантія була НЕ ЗНАЙШЛИ!
Не нашли потому что не вигодно им ее находить!!!! Ниже есть мой ответ - почитай и поймешь!!!! Это потому что они не устанавливают кулера, так как экономят даже на них, да и знают, что покупатель будет обращаться за помощью, а они сдирают бабки за совершенно левую работу!!!! Это я знаю не по наслишке, есть несколько человек, которые могут подтвердить!!!
Vernaia зараз поза форумом  

Закладки

Теґи
робота, роботодавці

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати повідомлення
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати повідомлення

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
УВАГА!!!Конкурс на кращий магазин Шепетівки! aktivist Загальні теми 15 08.09.2010 18:47
Шепетівський Інтренет магазин GoldenMan Інтернет 26 27.01.2008 16:53

Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 15:24.