2 minutes reading time (311 words)

Зливний бачок Шепетівки

Зливний бачок Шепетівки

Позавчора весь шепетівський сегмент фейсбуку був завалений рекламою невідомо чиєї сторінки які в описі вказали, що це "Сообщество жителей Шепетовки, которым надоел беспредел в городе и стране". Власники вивалили чимало грошей за рекламу і обіцяли розповісти правду про якогось депутата міської ради і його зловживання. Але пильні коментатори одразу запідозрили, що автори навіть не шепетівські.

Очевидно це столичні піарники, які звикли працювати з російськомовним сегментом інтернету, тому і сторінка на російській мові. Забули попередити замовники, що Шепетівка - місто то україномовне. Але то таке...шо ж нам обіцяли:

"Уже завтра мы расскажем про нашего первого героя! Сразу же скажем - это депутат гор. совета. История очень интересная и познавательная. Подписывайтесь! Вы должны знать своих героев в лицо! Мы расскажем о всех: депутатах, предпринимателях, чиновниках, церковниках, предпринимателях и всех остальных, кто преступает закон и обогащается за наш с Вами счет! А пока в комментариях оставляйте фамилии, про кого вы хотели бы услышать."

Ну навіть мені стало цікаво, про кого ж нам будуть розповідати. Але на наступний день тиша...Лише сьогодні на сторінці написали:

"Ми обіцяли вчора публікацію про нашого першого героя. Вибачаємось, але у нас з'явилися нові факти, тому вирішили доопрацювати матеріали. Що стосується Ваших запитань, хто ми. Ми двоє журналістів початківців. Студенти. Імена розкриємо пізніше."

Але насправді, я думаю, авторам попутала карти ось ця новина "У Шепетівці пограбували помешкання міського депутата". Сильно хотілось написати про депутата, який за рік збагатився аж на 30 млн. грн :-) Гляньте фото від новиною, не надто схоже, що це квартира доларового мільйонера чи не так ?;-)

За дивним збігом, в цей же час по поштовим скринькам шепетівчан розкидають агітки енергоінвестовської партії "Сила Громад", де нам знову співають про злочини Свободівської хунти, і депутатів зокрема. Соупадєніє? :-)

Словом, шановні "журналісти початківці", якщо у вас дійсно є докази та факти зловживання депутатів, чиновників, підприємців і тд, то не витрачайте гроші дарма на рекламу. Ми готові на цьому сайті їх опублікувати абсолютно безкоштовно. 

Маю прохання до колег журналістів
Блогеры – асоциальны

Читайте також:

 

Коментарі (4)

  1. lamer85

А чого ж їм розкидатись? Ну, тобто шо їх рук діло - ясно. Тілька нафіга? Кажуть же суд уже виграли, всі діла...

  Вложения
 
  1. Dj Os    lamer85

Та вони тут водоканал хочуть ще і забрати, але я думаю, що є ще якісь невідомі для нас плани.

  Вложения
 
  1. Dj Os

Так як Волоткевич відпав, то взялись за Приймака. Правда злив жидєнький получився.
Все що із цікавого накопали то це гектар землі за 21 000 грн.
Все закінчується висновком зі стелі

Нажаль, наші депутати, й досі заробляють на нас, замість того,...

Так як Волоткевич відпав, то взялись за Приймака. Правда злив жидєнький получився.
Все що із цікавого накопали то це гектар землі за 21 000 грн.
Все закінчується висновком зі стелі

Нажаль, наші депутати, й досі заробляють на нас, замість того, щоб подавати приклад іншим… вони скривають свої кошти та прибутки по своїм родичам, показують що в них немає навіть готівки, хтось вірить в таке? Таким чином обдурюючи нас.

Детальніше
  Вложения
 
  1. myron

В нашій державі мабуть корумповане все навіть нерухомість, трава, дерева. Скільки можна красти? В столиці змінили верхушку а толку на міста в районах, областях сидять ті самі морди які по інерції везуть дань в столицю а потім шукають через кого...

В нашій державі мабуть корумповане все навіть нерухомість, трава, дерева. Скільки можна красти? В столиці змінили верхушку а толку на міста в районах, областях сидять ті самі морди які по інерції везуть дань в столицю а потім шукають через кого її засунути до кишені високопосадовця!!!!!!!!!!!!! От так яйця курку вчать! А народ як в гепі був там і лишився!

Детальніше
  Вложения
 
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением