3 minutes reading time (528 words)

Іноді треба вміти цінувати те що маємо

Іноді треба вміти цінувати те що маємо

Сьогодні на очі потрапила замітка бердичівського сайта про наше місто. Головний редактор сайту rio-berdychiv.info Олександр Доманський мав кілька годин для того щоб прогулятись містом і поділився своїми враженнями. Звичайно деякі припущення було смішно почитати, але в цілому цікавий погляд на Шепетівку зі сторони, є про що задуматись одвічним нитикам, яким завжди все не подобається. Наводжу текст далі...

Днями довелось робити пересадку в Шепетівці, і щоб не гаяти кілька годин часу на нудне чекання потяга, кращою ідеєю видалось пройтись по місту, яке можна вважати сусіднім до Бердичева та трохи схожим до нього за кількістю мешканців. 

Було це близько восьмої години вечора, і яким же здивуванням було побачити о такій порі людей, які на одній з центральних вулиць міста підмітали проїжджу частину та білили бордюри на ній, обкопували і білили дерева біля дороги. Вони були дуже несхожі на працівників якогось комунального підприємства – дві жінки, чоловік та хлопець років п’ятнадцяти. Робили все швидко і злагоджено, бо коли ми повертались через півгодини, ще чи не п’ятдесят метрів вулиці було підметено, обкопано і побілено. Десь біля дев’ятої вечора повантажили мітла і відра з вапном в старенький вантажний бус і поїхали…

Люди так працювали, що не хотілось їх ні на хвилину відволікати розпитуванням чому о такій порі і так швидко вони приводять до ладу вулицю Шепетівки. Скоріш за все, це міська рада уклала договір на утримання вулиці з приватними підприємцями, які й виконують його коли їм зручно.

У нас в Бердичеві це виглядає зовсім по-іншому. О дев’ятій годині ранку, в кращому випадку, на місце прибирання приїде одна чи дві вантажівки комунального підприємства, які стоять на балансі підприємства та на які списується газ, бензин, солярка, запчастини у неймовірних кількостях. В одній з них обов’язково приїде майстер (зазвичай жіночого роду), без якої десять працівників у жовтих жилетах, які приїдуть на місце на велосипедах чи прийдуть пішки, робити не почнуть, а якщо й почнуть, то куритимуть значно більше, ніж робитимуть. Десь з дванадцятої до чотирнадцятої активність працівників знизиться майже до нуля (бо ж обід) і близько шістнадцятої бригада почне збиратись з місця роботи.

Потім, на іншій вулиці Шепетівки на очі трапився плакат, який сповіщав про проведення наприкінці квітня «open air party», яке проводять спільно кілька шепетівських клубів, і чесно кажучи, тут довелось трохи позаздрити нашим сусідам, бо в Бердичеві крім комунальних днів міста, молоді чи ще чогось, гарних весняних чи літніх музичних заходів вже давно ніхто не організовував.

Ну і найбільшим здивуванням стало побачене в Шепетівці наприкінці нашої невеличкої прогулянки. Біля невеликого кіоску стояло багато людей з пустими п’яти та шестилітровими пляшками для води (думаєте, що нас, бердичівлян цим анітрішки не здивуєш?), які БЕЗКОШТОВНО набирали воду з бювету, встановленого шепетівським комунальним ВОДОКАНАЛОМ.

Написи на кіоску свідчили, що відповідальні працівники водоканалу регулярно беруть тут проби води та записують на листочку результати її аналізів. А люди, які звично набирали воду, розповіли, що таких безкоштовних кіосків, в яких встановлені спеціальні фільтри та насоси, які качають воду, коли натиснути кнопку, по місту є чи шість чи сім, по різних мікрорайонах міста.

Розповідати, як виглядає подібна ситуація в Бердичеві, думаю, непотрібно…

Якби депутати міської ради у нас хоч щось вирішували, можна було б порекомендувати їм з’їздити в Шепетівку та перейняти кращий досвід, прикладів якого, напевно при детальнішій екскурсії можна було б знайти значно більше, а так…

Продовження епопеї Прозорро в Шепетівці
Вітаємо з Великоднем!

Читайте також:

 

Коментарі (15)

 1. Anykey

Один цікавий момент відмітив бердичівець: реклама опенейр. І дійсно, все місто обліплено рекламою опенейр, активно продвигають це дійство в соціальних мережах, і лише шепетівка ком цього року скромно мовчить. Що ж сталося? EDM культура вже не в...

Один цікавий момент відмітив бердичівець: реклама опенейр. І дійсно, все місто обліплено рекламою опенейр, активно продвигають це дійство в соціальних мережах, і лише шепетівка ком цього року скромно мовчить. Що ж сталося? EDM культура вже не в тренді, чи просто до кормушки не допустили ?))

Детальніше
  Вложения
 
 1. Dj Os    Anykey


Тіш себе далі цієї думкою :-) Це ж треба так за вуха притягнути тему опен ейру лише для того щоб в черговий раз слюною бризнути

  Вложения
 
 1. myron

Скільки підприємств працює в Бердичеві а скільки в Шепетівці і все цим сказано! А дискач Агарков Фрідман і компанія! Спочатку робочі місця людям а тоді і дозвілля з дискотеками та іншим! За воду з бювету дякую водоканалу!

  Вложения
 
 1. bomba

Мабуть натрапив, як люди Вєсьолого прибирають проспект)) Унас 6-7 бюветів?? Думав три)) Знав би він, що на ОпенЕір ніхто не ходить)))

  Вложения
 
 1. Sposterigach

Досі не можу збагнути, навіщо маленькій Шепетівці цей "опен-ейр". Кожен, хто бажає, може сам собі зробити "опен-ейр", достатньо прогулятися до лісу, набити люльку з тамтешніх трав, спекти картоплі й випити сто грамів. Ці формати були розроблені...

Досі не можу збагнути, навіщо маленькій Шепетівці цей "опен-ейр". Кожен, хто бажає, може сам собі зробити "опен-ейр", достатньо прогулятися до лісу, набити люльку з тамтешніх трав, спекти картоплі й випити сто грамів. Ці формати були розроблені для великих міст або жителів великих міст, які хочуть відтягнутися на природі.
Мені більше до вподоби різні форми інтелектуального відпочинку в кафе "Патефон". Наскільки я розумію, там усе лише тільки розпочинається.

Детальніше
  Вложения
 
 1. Dj Os

Стаття хіба про опен ейр? Чи вам дуже болить? Чим він вам заважає то? Якщо ви не розумієте суті такого відпочинку, то ліпше просто промовчіть.

  Вложения
 
 1. Anykey

Стаття хіба про опен ейр? Чи вам дуже болить? Чим він вам заважає то?
Ну, він там згадувався, то шо,не можна запитати?
Якщо ви не розумієте суті такого відпочинку, то ліпше просто промовчіть.
Ну то розкажи. Минулого року співав, як соловейко, а...

Стаття хіба про опен ейр? Чи вам дуже болить? Чим він вам заважає то?
Ну, він там згадувався, то шо,не можна запитати?
Якщо ви не розумієте суті такого відпочинку, то ліпше просто промовчіть.
Ну то розкажи. Минулого року співав, як соловейко, а зараз, як в рот води набрав))

Детальніше
  Вложения
 
 1. Старик Хотабыч

Він напевно не в курсі, що вода в Шепетівці майже найдорожча в Україні.

  Вложения
 
 1. Anykey    Старик Хотабыч

Думаю, на ціну води впливає багато факторів, в тому числі ті ж будки "чиста вода"

  Вложения
 
 1. Anykey

А найбільш кумедним в цій статті виглядає те, що до всих тих речей, які кинулись в око Доманському, нинішнє керівництво міста не має ніякого відношення)

  Вложения
 
 1. Dj Os    Anykey

кому шо, а курці просо

  Вложения
 
 1. myron

100 % 200 %

  Вложения
 
 1. Іван

Не дай Бог їм їздити в Шепетівку і переймати "кращий " досвід.
А з приводу "завжди ,щось неподобається" , то на то вона і влада , щоб її критикувати!
Коли наше місто почне процвітати, а не занепадати, тоді й відпаде проблема критики сама по собі.

  Вложения
 
 1. Dj Os    Іван

Критика має бути конструктивна, а не завжди одне і те ж.

  Вложения
 
 1. Іван

так само як і захист!

  Вложения
 
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

Оставить комментарий в качестве гостя. Зарегистрироваться либо авторизоваться. Sign up or login to your account.
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением