2 minutes reading time (337 words)

Авто Євро Показушники

FireShot-Capture-9---------_---https___www.facebook.com_sila.Khmelnychchyna_

Ось такий пост у себе на сторінці виклали активісти Авто Євро Сили Хмельниччини. Мушу визнати, нарешті у Шепетівці з'явились гідні послідовники Ляшка та Тимошенко. Махровішим популізмом у місті мало хто може похвалитися.

Якщо хтось не в курсі, то саме ці люди засаджували дороги бур'янами, тикали туди повітряні кульки та пускали резинових качечок. А зараз вони спамлять фесь фейсбук повідомленнями про те, що початок ремонту доріг у Шепетівці - це їх заслуга.

Байдуже, що тендер на поточний ремонт розпочався ще задовго до їх феєричних акцій, так вони цим постом ще і самі визнали, що до цього моменту, вони навіть не спробували запитати у місцевої влади чому не робляться дороги. Очевидно то їх мало цікавить, головне яскраво засвітитись на очах шепетівчан та поспекулювати на болючій для всіх нас теми.

Чомусь не видно їх акцій протесту під підприємством через судовий позов якого фактично заблоковано будь який капітальний ремонт у місті, не лише доріг. Чомусь не підганяють вони експертів, через яких затягується судовий процес. 

Якщо хтось пропустив, то ось матеріал, який чітко дає відповіді чому настільки затягнувся ремонт доріг у Шепетівці. 

Мені дуже шкода людей, які щиро беруть участь у акціях Авто Євро Сили Хмельниччини і не бачать, що шепетівське керівництво цієї ГО набиває собі дивідентів, можливо навіть і грошових. Дивним чином місце проведення акцій співпало з ділянками доріг, де у тендері брало участь МВМ-13, саме те підприємство якому ми завдячуємо відсутності капітального ремонту і яке без жодних докорів сумління подали заявки на поточний ремонт доріг. Якщо шепетівська громада обікрала вас бідних і ви подали до суду, то чому ж тоді берем участь у наступних тендерах?

Але повернемось до наших активістів, остаточний хрест на своїй репутації особисто для мене ця громадська організація поставила на благодійній акції в підтримку Владислава Воробья. Лише їм вистачило розуму повивішувати свою символіку, навіть шахраї із Сили Громад і ті заліпили своє лого на палатках, які надали для заходу.

Це лишній раз доводить, що для Авто Євро Сили Хмельниччини головне показуха та самолюбування! І коли в наступний раз ви захоплено будете аплодувати їх яскравих акціям, задумайтесь яка їх справжня мета.

 

Довідка про корупційні правопорушення як механізм ...
Колись Дулово було таким

Читайте також:

 

Коментарі (15)

This comment was minimized by the moderator on the site

Та приколюються хлопці.Там же смайліки стоять))

This comment was minimized by the moderator on the site

Ага...ось такі пости від нібито лівих людей в коментарях то вони так теж жартують?

This comment was minimized by the moderator on the site

Дурня то все АЕС !!! Якби кожен взяв по відру щебня та привіз засипав яму !! А так піаряться хлопці!! Скоріше ці авто прикрили ато ці литовці взагалі як хочуть так їздять задовбали!! Порушують правила ще своїми мітенгами протесту роблять затори...

Дурня то все АЕС !!! Якби кожен взяв по відру щебня та привіз засипав яму !! А так піаряться хлопці!! Скоріше ці авто прикрили ато ці литовці взагалі як хочуть так їздять задовбали!! Порушують правила ще своїми мітенгами протесту роблять затори на дорогах! До столиці не їдуть бо там по голові спецпризначенці настукають! А керівництво цього АЕС вже мріями за ваш рахунок в столиці в раді!

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Хочу звернутись до автора цієї статті. А ви зустрічалися хоча б з одним з активістів АЄС, перед тим шоб обливати так лайном, не знаючи що вони роблять і зробили. Ви запитали в нашої сім'ї чи допомагає вам АЄС ? чи робить репутацію. А я вам...

Хочу звернутись до автора цієї статті. А ви зустрічалися хоча б з одним з активістів АЄС, перед тим шоб обливати так лайном, не знаючи що вони роблять і зробили. Ви запитали в нашої сім'ї чи допомагає вам АЄС ? чи робить репутацію. А я вам скажу що ця громада зробила багато доброго для нашої сім'ї як фізично так і фінансово і продовжує нам активно допомогати. На рахунок доріг, судів і так далі. Це не є проблемою людей те хтось з кимось судиться за те що один в одного крадуть. А нова машина для ямкового ремонту теж в Мовсісяна на балансі стоїть? Таких прикладів тисячі.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

о в островський!!! (БОТ) Скільки тобі заплатили??? Особисто твій внесок, в будь що на цій землі. Чому ти пишеш таку брехливу статтю, чому ти не зустрінешся з АЄС і не опишеш своє бачення, думку у вічі цим людям. Я тобі відповім: на більше ти...

о в островський!!! (БОТ) Скільки тобі заплатили??? Особисто твій внесок, в будь що на цій землі. Чому ти пишеш таку брехливу статтю, чому ти не зустрінешся з АЄС і не опишеш своє бачення, думку у вічі цим людям. Я тобі відповім: на більше ти нездатний)))

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Хочу звернутись до автора цієї статті. А ви зустрічалися хоча б з одним з активістів АЄС, перед тим шоб обливати так лайном, не знаючи що вони роблять і зробили.

Спілкувався з активістами ще під час їх першої акції, і багатьох знаю задовго до...

Хочу звернутись до автора цієї статті. А ви зустрічалися хоча б з одним з активістів АЄС, перед тим шоб обливати так лайном, не знаючи що вони роблять і зробили.

Спілкувався з активістами ще під час їх першої акції, і багатьох знаю задовго до цього. Що це змінює?
Ви запитали в нашої сім'ї чи допомагає вам АЄС ? чи робить репутацію. А я вам скажу що ця громада зробила багато доброго для нашої сім'ї як фізично так і фінансово і продовжує нам активно допомогати.

Я заперечував що вони допомагали? Вам допомагали сотні людей і ми в тому числі, але нікому на думку не спало світити свою символіку.
На рахунок доріг, судів і так далі. Це не є проблемою людей те хтось з кимось судиться за те що один в одного крадуть. А нова машина для ямкового ремонту теж в Мовсісяна на балансі стоїть? Таких прикладів тисячі.

Якщо ви щодо УЯРа, то я сам неодноразово писав про незадовільну його роботу. Не треба зараз намагатись поділити людей на табори: за владу та проти влади. Так само як і не треба відокремлювати себе від влади, Мовсісян судитсья за наші з вами гроші, місцевій владі по великому рахунку має бути байдуже, бо то гроші з наших кишень. Шкода, що ви цього не усвідомлюєте.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Автор статті явно з роду тих людей, які тільки балакати вміє. Цікаво подивитись що цей провокатор хорошого для людей зробив?!

This comment was minimized by the moderator on the site

100% проплачене, пропорошенківське чмо. Якщо незнаєш мети АЄС то закрий своє хавало і не вводь в оману людей.

This comment was minimized by the moderator on the site

Дурень думкою багатіє - підсумок акцій щодо ремонту доріг

This comment was minimized by the moderator on the site

Хе-ня то все АЕС хтось зверху руки гріє !!!! Дайте грошей за для нашої справи !!!!

This comment was minimized by the moderator on the site

http://memesmix.net/media/created/6o8fl4.jpg
Чуваки, та заспокойтесь ви Лавочку з литовськими номерами все одно рано чи пізно прикриють, хоть ви євро, хоть не євро. От тоді покажите, як ви за рідне місто і державу переживаєте - або сплатите все ПО ЗАКОНУ, або і далі будете на..увати...

http://memesmix.net/media/created/6o8fl4.jpg
Чуваки, та заспокойтесь ви Лавочку з литовськими номерами все одно рано чи пізно прикриють, хоть ви євро, хоть не євро. От тоді покажите, як ви за рідне місто і державу переживаєте - або сплатите все ПО ЗАКОНУ, або і далі будете на..увати Неньку Україну, з її злиденним населенням, розказуючи сказки, шо тіпа в Європі автомобілісти ні копійки ніхєра не платять, а їм за це офігєнні дороги і перший ліпший поліційський на дорозі ледь не раком готовий перед вами ставати, бо ти там "главний". А в нас тут дічь, бо заставляють, бляха, гроші платити за дорогущі тачки. Насілуют, бліна, свабодную лічнасть. Та ніфіга, малята. Там би вас так підібрали з вашими євро-авто-мото-клубами, шо аж засвистіло б. І сплатили би там все, що тільки треба і не треба. Тому там і дороги. А в нас нема. Бо в нас замість доріг отакі "громадські-активні" автоклюби.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Мені, наприклад, дуже цікаво, чому так звані "активісти" стали такими небайдужими та соціально-активними тільки тоді, коли державні контролюючі органи намірились впорядкувати та взяти під контроль ситуацію, що склалась навколо "євроблях"?...

Мені, наприклад, дуже цікаво, чому так звані "активісти" стали такими небайдужими та соціально-активними тільки тоді, коли державні контролюючі органи намірились впорядкувати та взяти під контроль ситуацію, що склалась навколо "євроблях"? Парадоксальна ситуація, яка, нажаль, можлива тільки в нашій державі, коли люди спочатку щось роблять, а потім мають намір підігнати під свої, заздалегідь неправомірні дії, чинне законодавство. Нічого не нагадує??? В цивілізованих країнах, на які ми так хочемо бути схожими, алгоритм дій діаметрально-протилежний, тому що закон - це закон. І не важливо, чи ти президент, чи ти фермер, чи держ. службовець. Дуже прикро, що для щастя деяким нашим "громадянам" достатньо старої, дешевої іномарки... Але щастя не втому, нажаль: при нинішньому рівні життя, масовою міграцією, співвідношенню цін до зар.плат, медициною, освітою, хабарництвом, та іншими проблемами та пережитками радянського союзу, "активістів" цікавить лише свій "шкурний" інтерес у вигляді ледь дихаючої, дешевої тачки. Мені здається, що перед виборами ми побачимо ще й одноїменну партію, і тоді, я гадаю, багатьом стане очевидно звідки ноги ростуть і хто за цим "активізмом" стоїть.

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Перечитавши по декілька разів те що тут написали! І в мене просто мозги закипіли, ви хоть хтось читав що ви тут написали!?
Ви дійсності такої думки!? Одному чимось якась спілка недогодила, а іньшому евробляхи!!! Да ви болотом запливаете і одон...

Перечитавши по декілька разів те що тут написали! І в мене просто мозги закипіли, ви хоть хтось читав що ви тут написали!?
Ви дійсності такої думки!? Одному чимось якась спілка недогодила, а іньшому евробляхи!!! Да ви болотом запливаете і одон одго їсте!!! Люди схаменіться, подивіться навколо себе!!! Вас певно все влаштовує і подобається те яким ницим людом вас сприймає ваша влада!?? Да об вас ноги витирають, а ви думаєте як насрати одон на одного і по більше!!! І я нездивуюся та буду чекати коли і на цей коментарій хтось щось такого напише! Слава Україні!!!

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Героям слава!!! КАЗКИ ЦЕ ВСЕ просто питання в іншому! Спершу потрібно не за власну дупу думати! Працювати на теренах нашої неньки! Вимагати створення робочих місць та роботи державного апарату без корупції та всіх його служб. І не їхати в Польшу...

Героям слава!!! КАЗКИ ЦЕ ВСЕ просто питання в іншому! Спершу потрібно не за власну дупу думати! Працювати на теренах нашої неньки! Вимагати створення робочих місць та роботи державного апарату без корупції та всіх його служб. І не їхати в Польшу на роботу а шукати тут роботу! Але ми погано живемо бо шкури продажні (дома там де жопа в теплі!!!). А з такими лозунгами далеко не заїдеш і Цей АЄС не за дороги не за країну а за власну дупу шоб за дешево на хорошій машині кататись! Cthtl xktysd АЄС в Шепетівці є металоприймальники, продавці авто запчастин - тільки чомусь в одного ціни на метал (старі авто) не Європейські а в іншого на запчастині не Українські!

Детальніше
This comment was minimized by the moderator on the site

Якість доріг пропорційна кількості промисловості та бютжету міста! А не садінням бурянів в ями в асфальті! Але стадне відчуття перемагає все! Хочеться екзотіки!!!!! Який баран це придумав??? Чи обмалювати ями фарбою???

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением