Друк

Опис

Допоможу у працевлаштуванні у Чехії.

В Чехію для роботи на різного роду підприємствах потрібні різноробочі працівники. Можуть бути чоловіки та жінки, а також сімейні пари. Щоб розпочати роботу від клієнта потрібні ксерокопії закордонного паспорта, візи якщо були та позначки перетину кордону. З українського паспорта ксерокопії всіх сторінок, де є буть які відмітки а також фото 3х4. Для можливості легального працевлаштування роботодавцем в Чехії виготовляються офіційні дозволи на роботу терміном на три місяці. До даного дозволу також підписується офіційний контракт, а також договір про надання житла. Отже, з Чехії приходить три документи: ДОЗВІЛ НА РОБОТУ, КОНТРАКТ, ДОГОВІР ПРО ОРЕНДУ ЖИТЛА. В Україні після цього людині виписується страховка, заповняється анкета, ставляться ксерокопії обох паспортів, та фото 3х4 ( на фото повинно бути 80% обличчя). Після цього людина на визначений термін прибуває до міста Львів до торгового центру «ФОРУМ-ЛЬВІВ» по вул. Під Дубом 7. Саме тут знаходиться візовий центр Чеського консульства. Тут вас зустрічає представник роботодавця та організовує подачу документів. На протязі всього часу він знаходиться з Вами і вирішує порядок подачі та питання, які можуть виникнути в процесі. Також там потрібно здавати особисто відбитки пальців незалежно від того чи старий паспорт чи біометричний а тому явка всіх людей є обов’язкова. Під час подачі чітко виконувати всі вказівки представника!!!!!! Також при поданні документів є два офіційні платежі, які кожна людина платить за себе особисто
-------Консульський збір - 35 євро. Оплата робиться лише в євро
-------Візовий(сервісний) збір - 700 грн.

Ці оплати робляться в банках в приміщенні візового центру. Люди яким ще не виповнилося 26 років 35 євро не платять. Після подачі документів візи будуть готові орієнтовно через 10 днів. Після цього людина прибуває в Ужгород, де організовується транспорт (дорога коштує 60-70 доларів), який везе людину безпосередньо до міста роботи. Також людина може сама добиратися до місця роботи на рейсових автобусах, але хочу зауважити шо такі автобуси прибувають лише на автовокзали великих міст а робота може бути ще за 100-150 км. Деякі люди які хочуть з економити в результаті платять більше оскільки таксі там досить дороге. Були випадки коли навіть люди губилися і потім їх шукали дві доби.

Перед тим як з нами працювати впевніться що ви дійсно хочете працювати бо гроші самі на вас там не падають. І будь-яка робота не є легкою. Якщо вас не подобається робота вам буде запропонована інша вакансія в межах фірми. Якщо ви поміняєте 5 робіт і вас нічого не влаштовує то значить що ви не готові працювати у нас. Зарплата як і у всій Європі видається через два місяці за перший місяць 25-30 числа коли на підприємство приходить фактура. 50% відсотків житла є безкоштовне 50% платне це питання вирішується по приїзді на місце роботи. Практично все житло знаходиться на території підприємств, якщо поза межами то вас безкоштовно возять на роботу. Також безкоштовно видається робочий одяг. З приводу харчування то воно іде за власний рахунок, але на деяких підприємствах є обіди за пільговими тарифами. Після закінчення роботи іде повний розрахунок. Також в подальшому є можливість отримання візи на два роки.

З ПРИВОДУ РОБОТИ І ВАКАНСІЙ
Зарплата іде на години від 85 до 120 крон в час на даний час 1 долар це 22 крони. Графік роботи 12 годин в день переважно денні зміни. З цього одна година на обід або два рази по 30 хв. Кожен тиждень на вихідних аванс в розмірі 1000 крон, На одного чоловіка це більш як достатньо, оскільки цінова політика в Чехії така сама як в Україні, а то й на рівень дешевша.

На даний час є такий перелік вакансій:
1. Завод з виготовлення спортивних матів робота для чоловіків 100 крон в час житло безкоштовне.
2. Продуктові склади фірми «НАМА» упаковка, маркування сортування готової продукції зарплата чоловіки 90 крон, жінки 85 крон з кожним місяцем може зарплата підніматись, житло безкоштовне.
3. Завод з виготовлення коліс до авто 100 крон в час житло платне чоловіки.
4. Завод з виготовлення інструментів (робота біля печі для чоловіків) 120 крон в час житло безкоштовне.
5. Завод по виготовленню брезенту для фур 100-110 крон в час житло безкоштовне, але не дуже хороше (шукаєм краще) но робота легка.
6. Пакування медичних препаратів тільки для жінок 75 крон в час працюєте 12 год, але вам записують 16 год житло безкоштовне.
7. Завод з виготовлення комплектуючих пластмасових деталей до автомобіля 90 крон в час житло безкоштовне.
8. Пекарня 80 крон в час житло безкоштовне.
9. Завод з виготовлення бетонних конструкцій 100 крон в час житло безкоштовне.
10 Зварювальники, будівельники різних категорій зарплата залежить від професійності житло безкоштовне.
На всіх підприємствах вихідний лише неділя, якщо вихідних нема то вихідні по домовленості.

Контакти

Yurko
Номер мобільного: 0685815605
Надіслати продавцю e-mail
Робота в Чехії